miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Drogi niczym ser szwajcarski. „Dziurawa” rzeczywistość nowosądeckich ulic

1 914

Przypominają bardziej ser szwajcarski, niż trakty komunikacyjne. Na co dzień doświadczamy tego wszyscy. niektóre ulice to istny slalom ginant, który nie każdemu udaje się ukończyć. Niektóre dziury w jezdniach mają po kilkanaście centymetrów. Rekordowo rozległa i głęboka dziura już od wielu tygodni stale się powiększa w świetle wyjazdu z parkingu przed Synagogą przy Berka Joselewicza. – Kiedy miasto upora się z problemem? – dopytuje miejski rajca Wojciech Piech.

Czytaj również: Poczuj smak prawdziwej, amerykańskiej kuchni! American Burger Point zaprasza

Póki co dziur jest coraz więcej, wystarczy choćby przejechać się ulicą Falkowską od osuwiska w górę. – Gdy jeden z mieszkańców tam zamieszkałych zapytał, kiedy będą przeprowadzane jakiekolwiek prace remontowe, otrzymał informację: “Pewnie na wiosnę”. Taka informacja jest zbieżna z odpowiedzią na moją zeszłoroczną jeszcze interpelację. Boży palec w tym, że tam nikomu się dotąd nic nie stało – poinformował radny Piech w mediach społecznościowych.

Na zdjęciach dziury w nawierzchniach ulic Nowego Sącza, w tym m. in. ulicy Falkowskiej. Widok przykry dla oka, przyznacie Państwo … – I nie przesłoni dziur w ulicach banerowa i przystankowa propaganda sukcesu obecnego prezydenta Nowego Sącza – dodaje z przekąsem Wojciech Piech.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Bogdan pisze

    A co na to wymiar sprawiedliwości?

Zostaw odpowiedź