miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dyskoteka na lodzie z ciekawymi atrakcjami!

0 884

Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia od godz. 17:00 będzie można skorzystać z wielu atrakcji w związku z organizowaną na lodowisku MOSiR w Nowym Sączu (ul. Nadbrzeżna) imprezą pn.: “Disco on ICE”. Wśród atrakcji m.in. pokaz laserowy, bański mydlane, gorąca herbatka i wiele innych. Podczas ślizgawki zbierane zostaną datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

 

Czytaj również: Statek WOŚP nadpływa już do Nowego Sącza

 

Już w niedzielę 12 stycznia 2020, pierwsze tego typu wydarzenie w nowym Sączu – dyskoteka na lodzie. W trakcie wydarzenia organizatorzy przewidzieli m.in.: pokaz laserowy, bańki mydlane, sztuczny dym, sztuczny śnieg, konkursy z nagrodami. Impreza wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zaplanowane są trzy ślizgawki: 17:00, 18:00 i 19:00. Wstęp symboliczna złotówka – reszta dla WOŚP. Jak zapowiadają organizatorzy jeżeli taka forma zabawy się wam spodoba, będzie ją kontynuować co tydzień na lodowisku przy MOSiR w Nowym Sączu.

Jeżeli nie rozgrzeje was muzyka DISCO i łyżwy, dla zmarzlaków, darmowy kubek zimowej herbatki z goździkami i pomarańczą od restauracji Al Gall.

 

Więcej informacji – KLIK

Rafał Kmak
fot.: facebook.com

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź