miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

“Prawie 1000 złotych wsparcia dla rodzin”! Radni podjęli decyzję o dopłatach

1 2 154

Podczas dzisiejszej Sesji rady Miasta Nowego Sącza radni miejscy podjęli uchwałę w sprawie: Podjęcia uchwały w sprawie ustalenia dopłat do taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków od dnia 1 stycznia 2021 do dnia 27 maja 2021 r. – Dzięki dopłatom statystyczna sądecka rodzina zaoszczędzi rocznie ok.1000 zł. – informuje Iwona Mularczyk na swoim profilu Facebookowym. 

 

Czytaj również: Narodowa Kwarantanna i narodowa (nad)waga Polaków, czyli jak nie przytyć siedząc w domu [Poradnik]

 

– Dzięki głosom radnych Klubu PiS – “Wybieram Nowy Sącz” na Sesji Rady Miasta Nowego Sącza w dniu dzisiejszym została podjęta uchwałą, której byłam inicjatorką w sprawie ustalenia dopłaty dla mieszkańców do cen wody i ścieków. To jest nasze realne wsparcie dla sądeckich rodzin w czasie pandemii koronawirusa – informuje przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza Iwona Mularczyk. – Dzięki dopłatom statystyczna sądecka rodzina zaoszczędzi rocznie ok.1000 zł. Dziękuję wszystkim 12 radnym za oddane głosy. Jednocześnie z przykrością stwierdzam, że przeciwko uchwale głosowali radni z klubu Prezydenta Ludomira Handzla oraz Platformy Obywatelskiej – dodaje.
 
– Większością głosów Rada Miasta Nowego Sącza głosami radnych Klubu Prawa i Sprawiedliwości Wybieram Nowy Sącz podjęła uchwałę w sprawie ustalenia dopłaty dla mieszkańców do taryfy za wodę i ścieki. To kolejny dowód wrażliwości społecznej radnych PiS WNS tak ważny w czasach pandemii, gdy mieszkańcy potrzebują wielorakiej pomocy – mówi Wojciech Piech, radny miejski.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Dytfhru pisze

    Komuna komuna komuna. Socjaliści aż żal patrzeć. Czy Mularczykowa nauczyła się gramatyki i ortografii? Nauczycielka z litości.

Zostaw odpowiedź