miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ten radny przechodzi sam siebie! Michał Kądziołka zabierze dwa autobusy nowosądeczan do Pragi

9 9 352

O wycieczkach organizowanych przez radnego Nowego Sącza Michała Kądziołkę i to bez udziału środków z Budżetu Obywatelskiego słyszał już z pewnością każdy. Nasz portal, nie tak dawno informował o rekordowym wyjeździe organizowanym przez nowosądeckiego radnego do Wiednia i Bratysławy. Zgarnął wtedy ponad 100 osób. Kądziołka nie pozostaje bierny i już pod koniec marca, tym razem do przepięknej stolicy Czech Pragi, zabierze aż dwa autokary mieszkańców Nowego Sącza!

Czytaj również: Michał Kądziołka zgarnął przeszło setkę mieszkańców Nowego Sącza! Wspólny wyjazd na Jarmarki Bożonarodzeniowe to będzie HIT

– Bardzo się cieszę, że aż tak wielu mieszkańców Nowego Sącza odpowiedziało pozytywnie na moją kolejną inicjatywę. W związku z gigantycznym zainteresowaniem udało się zorganizować dwa autobusy i wspólnie z mieszkańcami zwiedzimy kolejną europejską stolicę. Podczas wyjazdu do Wiednia i Bratysławy byliśmy zakwaterowani w dwóch hotelach teraz udało się, że będziemy w jednym miejscu, co z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszej integracji i wzajemnego poznania – mówi Michał Kądziołka.

Jak udało nam się ustalić w wyjeździe biorą udział mieszkańcy z całego Nowego Sącza. Największą grupę stanowią przedstawiciele z osiedli Biegonice, Kaduk, Poręba Mała, Dąbrówka, Wólki, Gorzków, Przydworcowe, Zawada, Centrum, czy Kochanowskiego. W wyjeździe organizacyjnie pomaga biuro LogosTour z Nowego Sącza. Warto podkreślić, że to kolejny tego rodzaju wyjazd organizowany przez miejskiego radnego. Jest on również inicjatorem wielu innych wydarzeń.

Co istotne, również w marcu, tym razem z grupą 60 mieszkańców miasta zwiedzą, podczas trzydniowej wycieczki, Dolny Śląsk. Wspólne wyjazdy to już ich wieloletnia tradycja każdy rok rozpoczynają wyjazdami integracyjnymi na kuligi i termy, aby następnie przejść do organizacji wyjazdów z cyklu „Cudze chwalicie Swego nie znacie, Sami nie wiecie co posiadacie” do najpiękniejszych miast Polski. Dzięki temu mieszkańcy zwiedzili już 3x Kraków, 2x Warszawę, Lublin, Wrocław, Sandomierz, Zamość. Nie tylko Polska jest miejscem wyjazdów, mają też wyjazdy wakacyjne i patriotyczne.

Dzięki wyjazdom wakacyjnym mieszkańcy Nowego Sącza wypoczywali już we Włoszech, Czarnogórze, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Bułgarii, Węgrzech, Turcji i Albanii. Istotnym do podkreślenia jest fakt, że do dwóch ostatnich krajów wycieczki organizowane przez radnego Kądziołkę udały się jako pierwsze tak zorganizowane grupy z miasta samolotem. Ale na tym nie koniec. Sądeczanie oczekują nie tylko wypoczynku, czy podziwiania Polskich miast, ale również bardzo licznie odpowiadają na oferte wyjazdów patriotycznych. Przykład to Serca Józefa Piłsudskiego w Wilnie, czy 8 krotnie do Lwowa, Kamieńca Podolskiego, Chocimia i pielgrzymek do Rzymu, San Giovanni Rotondo czy 3x do Medjugorie.

Istotnym do podkreślenia faktem jest również to, że wycieczki odbywają się bez udziału środków z Budżetu Obywatelskiego miasta Nowego Sącza, co zasługuje na uznanie.

Do zobaczenia w trasie 🙂

Fot.: facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
9 Komentarze
 1. Pawełek pisze

  Ciekawe ile z tych osób które jeżdżą z panem K. nie jest w żadnym stopniu związane bądź spokrewnione z wyżej wymienionym… Uzbiera się choć 2% ??

 2. Anna pisze

  Drogi Pawełku pojedź to zobaczysz. A wycieczki są organizowane bez udziału środków z Budżetu Obywatelskiego !! Czytaj
  ze zrozumieniem. Nie zazdrość.

 3. Kleofas pisze

  Droga Aniu!
  Pawełek zapytał ile osób jeżdżących na wycieczki jest spokrewnionych z panem K, a nie z jakiego źródła są finansowne wyjazdy!!!
  Czytaj ze zrozumieniem!!!

 4. Krystyna pisze

  Gdzie można się zapisać?

 5. Albert pisze

  Komentarz został usunięty. Promocja treści nieprawdziwych, hejt, stalking.

 6. Anonim pisze

  Gdzie można się się zapisać na tak piękne wycieczki? Proszę o informację. Pozdrawiam lucyna

 7. Patrycja z Katowic pisze

  Pawełku!!! Tłumaczą się i odbijaja piłeczkę tylko ci, którzy wiedzą, że jest coś na rzeczy!!!
  Aniu!!!! Myślę tu o Tobie. Tłumacza się tylko winni!!!
  Niech se płaci za swoich. Czy nie swoich!!! Jak go stać. Ale zasada jest prosta!!!
  Przyjdzie kryska na Matyska.!!!!
  Korzystajcie dopóki przed wyborami chce coś zrobić.
  Aczkolwiek pomysł towarzystwa agresywne Ani to sbaby pomysł na dobrą zabawę.
  Pozdrawiam

 8. Rok ma 12 miesięcy pisze

  Komentarz został usunięty. Promocja treści nieprawdziwych, hejt, stalking.

 9. LogosTour pisze

  Proszę zadzwonić do biura LogosTour jest jeszcze kilka miejsc na Pragę

Zostaw odpowiedź