miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Uszkodzony wiadukt przyczyną ogromnych korków w Nowym Sączu [Zdjęcia, nagranie]

7 16 977

Zablokowany wiadukt na ul. Zielonej ponownie stał się przyczyną ogromnych korków w tym rejonie. Dzisiaj po godzinie 14:00 TIR nie zważając na ograniczenia o dopuszczalnej wysokości (3,25 m) konstrukcji naczepy utknął pod wiaduktem i spowodował ogromne utrudnienia. Dodatkowo nierozważny kierowca uszkodził rury i przewody umieszczone pod wiaduktem. – Cała Zielona, Kolejowa, Wyspiańskiego zablokowana – grzmi nasz rozmówca. 

 

Czytaj również: Pogotowie wzbogaciło się o nowe karetki! 2,5 miliona złotych
na wsparcie ratownictwa

 

 

 

W akcji umożliwiającej przejazd samochodów w piątkowe popołudnie uczestniczyli pracownicy kolei, straży pożarnej oraz policji. Utrudnienia w komunikacji trwają nadal.

Rafał Kmak
fot. czytelnik
nagranie: Łukasz Pałac | youtube.com

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
7 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Obciążyć Prezydenta Nowego Sącza Handzla kosztami naprawy wiaduktu !!!
  Handzel to dziad bez pieniędzy !
  Po remoncie wiaduktu przez PKP Handzel nie obnizył ulicy Zielonej, bo nie miał pieniędzy !
  Usunąć Prezydenta-Dziada z Ratusza !

  1. keisyr pisze

   morda !!

 2. Klaudia pisze

  Dziad bez pieniędzy?????? A co mają pieniądze do bycia porządnym człowiekiem???? Co ty wypisujesz,??? Powracając do tematu głównego rozmowy, zapytam od czego są oznaczenia?? Chyba od tego by się do nich dostosować. I co ma do tego Prezydent. Wszyscy by chcieli gwiazdki z nieba. Stało się, ważne, że nikt nie ucierpiał. Każdy popełnia błędy i ten kierowca też.

  1. keisyr pisze

   Trzeba zapewnić odpowiednia wysokość wiaduktu , a nie stawiać znaki ograniczające ! Zwłaszcza, że była ku temu okazja, bo wykonywano remont ulicy Zielonej ! Niestety dziad Handzel nie miał pare groszy by trochę więcej ziemi podebrać i obniżyć poziom ulicy Zielonej ! Pisała o tym ze zdziwieniem Gazeta Krakowska.
   Pytanie jak ma wycofać TIR z przyczepą na wąskiej i krętej ulicy Zielonej gdy nagle pojawia mu się w sumie mały znak ograniczający na wiadukcie ! A co gdy jest ciemno i kierowca znaku nie zauważy ?
   Takie niskie wiadukty wśród wiekszych miast sa tylko w Nowym Sączu, pod rządami dziada Handzla !

   1. miastons pisze

    morda pisiorze

 3. Realista pisze

  miastons jest portalem antyprezydenckim prawdopodobnie sponsorowanym z pieniędzy PIS-u i myślę ze keisyr jest jednym z redaktorów tego portalu. Pisałem zeby admin portalu nie pozwalał na chamskie wpisy . Ale jest cenzura ale wypowiedzi krytykujących radnych PIS . Ich nie wolno krytykować ale po prezydencie miasta wybranym z dużą przewagą mozna jedzić jak po burej suce. Na to portal daje pełną zgodę. Szkoda że miastons nie zachowuje choć odrobiny obiektywizmu.

  1. Rafał pisze

   dokladnie ! i dziwie sie czemu tylko dwóm- trzem osobom na cały Sącz to przeszkadza ?! albo przeszkadza ale cenzura działa

Zostaw odpowiedź