miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wkrótce zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Długosza – ul. Żeromskiego w Nowym Sączu!

0 778

Przebudowa ul. Długosza na odcinku od ul. Nawojowskiej do ul. Mickiewicza w Nowym Sączu rozpoczęła się w dniu 31 lipca. Prace zostały podzielone na cztery etapy, a pierwszy z nich obejmuje remont na odcinku od ul. Nawojowskiej do ul. Żeromskiego. 20 sierpnia nastąpi wyłączenie z ruchu skrzyżowania ul. Długosza – ul. Żeromskiego.

 

Czytaj również: Rozpoczęła się przebudowa ul. Długosza w Nowym Sączu! [ZDJĘCIA]

 

– Zamknięcie skrzyżowania spowodowane jest koniecznością wykonania prac na tarczy skrzyżowania. Wyłączenie potrwa około siedmiu dni. Po zakończeniu robót nastąpi wprowadzenie etapu drugiego czyli zamknięcie ul. Długosza od ul. Żeromskiego do Dworca MDA – poinformował Grzegorz Mirek, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Pierwszy, trwający obecnie etap obejmuje remont na odcinku od ul. Nawojowskiej do ul. Żeromskiego. Prace potrwają maksymalnie trzy miesiące, a ich koszt to ok. 1,3 miliona złotych. Całość zostanie oddana do użytku prawdopodobnie w październiku.

Cały czas kierowców obowiązują objazdy ul. Grodzką – Al. Wolności – ul. Mickiewicza. Możliwy jest także przejazd ul. Żeromskiego. O terminach wyłączeń Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu będzie informował na bieżąco.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź