miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

WSB-NLU startuje z rekrutacją! W ofercie… nowe interesujące specjalności!

0 3 096

Większość rekrutacji na uczelnie wyższe rozpoczyna się w maju lub nawet w czerwcu. Ale nie w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu! Tutaj rekrutacja rozpoczęła się już w połowie kwietnia, dzięki czemu przyszli studenci mają odpowiednio dużo czasu na zapoznanie z ofertą uczelni oraz wybór kierunku, który będzie decydować o tym, czym zajmą się w przyszłości. A jest w czym wybierać! Tegoroczna rekrutacja na WSB-NLU obfituje w wiele fascynujących, zupełnie nowych specjalności. Sprawdź, na co możesz postawić wybierając się na studia na WSB-NLU w tym roku!

Poznaj ofertę WSB-NLU – odkryj nasze nowości!
Niezależnie od tego, czy w tym roku zdajesz maturę, czy może planujesz całkowicie odmienić swoją ścieżkę kariery – studia na WSB-NLU to zawsze dobry pomysł. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z kierunkami powiązanymi z informatyką, zarządzaniem lub psychologią, to nie mogłeś lepiej trafić!

Nowe specjalności, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku pracy
Szukasz studiów inżynierskich, licencjackich lub magisterskich? Doskonale trafiłeś! Na WSB-NLU wiemy, jak zapewnić Ci najlepsze, praktyczne wykształcenie! Skupiamy się na nowoczesnych metodach nauczania, dzięki którym zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie, tak bardzo przydatne w pracy zawodowej.

W ramach jednolitych studiów magisterskich uruchamiamy nową specjalność na Psychologii (5 letnie jednolite studia magisterskie), jaką jest Neuropsychologia. To absolutnie ciekawa opcja dla osób, które są zafascynowane zagadnieniami związanymi z ludzkim umysłem.

Na studiach inżynierskich na kierunku Informatyka ( 3,5 roku, inżynierskie) zapraszamy na nową specjalność Grafika komputerowa i multimedia. Jeśli chcesz nauczyć się tworzenia grafik, animacji komputerowe, poznać czym jest grafika wektorowa lub rastrowa – to specjalność, w której się odnajdziesz!

Jeszcze bogatsza oferta studiów podyplomowych
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu od dawna słynie z doskonałej oferty studiów podyplomowych. Teraz… możesz wybrać jeszcze więcej praktycznych i ciekawych kierunków, które pomogą Ci zwiększyć wiedzę oraz kompetencje.

Jeśli masz już tytuł zawodowy, ale czujesz, że chcesz jeszcze więcej – studia podyplomowe na WSB-NLU to doskonały wybór. Dlaczego? Wachlarz kierunków studiów podyplomowych jest bardzo szeroki, a teraz dodaliśmy jeszcze nowe specjalności. Na co możesz startować?

W ramach informatyki przygotowaliśmy nowe studia podyplomowe Drimagine. Jeśli chcesz kształcić się w kierunku Zarządzania, zapraszamy na takie podyplomówki jak: Zarządzanie energią, Analiza Danych, Restrukturyzacja w organizacji, Master of Business Administration: przemysł 4.0 oraz Master of Business Administration w języku angielskim. Najwięcej nowości czeka na osoby, które chcą pójść na studia podyplomowe związane z Psychologią.

Nowości na studiach podyplomowych w WSB-NLU to m.in.:

PSYCHOLOGIA:
UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE
NEUROPSYCHOLOGIA
EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA
PSYCHOLOGIA SPORTU
PSYCHOLOGIA TRANSPORTU
PSYCHOTRAUMATOLOGIA
PSYCHOLOGIA W BIZNESIE
SURDOPEDAGOGIKA
TYFLOPEDAGOGIKA

ZARZĄDZANIE:
ZARZĄDZANIE ENERGIĄ
RESTRUKTURYZACJA W ORGANIZACJI I PRAWO UPADŁOŚCIOWE
ANALIZA DANYCH
COACHING

Pełną ofertę studiów podyplomowych sprawdź TUTAJ

Studiuj, pracuj i ciesz się życiem z WSB-NLU
Studia na naszej uczelni to najlepsza opcja dla osób, które chcą uczyć się i pracować jednocześnie. Wszystko, dzięki możliwości studiowania niestacjonarnego lub za pomocą internetu. W ofercie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu są interaktywne studia według formuły RealTime Online. Dzięki tej możliwości możesz studiować niezależnie od miejsca zamieszkania – wszystkie zajęcia prowadzone są online, za pośrednictwem stworzonej specjalnie na potrzeby naszej uczelni platformy edukacyjnej CloudA™.

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu to idealna oferta dla wszystkich, którzy marzą o jednoczesnym studiowaniu oraz pracowaniu. Jako student WSB-NLU masz szansę połączyć wszystko, na czym Ci zależy!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź