miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wybory samorządowe. Liderzy prawicy zaprezentowani w Nowym Sączu. Mularczyk, Orzeł, Kądziołka, Olesiak powalczą o Radę Miasta

4 1 574
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło nazwiska liderów list do rad: miasta Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. Większość to ludzie związani w poprzednich latach z samorządem i działalnością społeczną. Ścisła współpraca. Na każdym szczeblu: wojewódzkim, powiatowym oraz gminnym wyróżni kandydatów prawicy, o tym przekonuje Arkadiusz Mularczyk, wiceprzewodniczący zarządu wojewódzkiego PiS w Małopolsce. Wśród jedynek w Nowym Sączu znajdziemy: Iwonę Mularczyk, Ilonę Orzeł, Michała Kądziołkę i Kamila Olesiaka – szefa struktur młodzieżowych w Nowym Sączu.
 
 
– Dobra współpraca Nowego Sącza z Powiatem Nowosądeckim i jego gminami gwarantem zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i Sądecczyzny. Jesteśmy jednym organizmem! Budujemy, nie dzielimy! Stawiając na dobrą współpracę zwiększymy nasz wpływ na procesy decyzyjne na szczeblu regionalnym i krajowym tak, aby lepiej reprezentować interesy mieszkańców i zwiększyć potencjał rozwojowy Nowego Sącza i Gmin Powiatu Nowosądeckiego. Swoją współpracę przypieczętowaliśmy na dzisiejszej konferencji prasowej gdzie zaprezentowaliśmy liderów list zarówno do Miasta Nowego Sącza jak i Powiatu Nowosądeckiego. To sprawdzona drużyna, z ogromnym doświadczeniem samorządowym. Razem zwyciężymy! – poinformował kandydatka na prezydenta Nowego Sącza Iwona Mularczyk w mediach społecznościowych.
 
 
Liderzy list do Rady Miasta Nowego Sącza:
✅ okręg I – Iwona Mularczyk – Osiedla: Centrum, Helena, Kochanowskiego, Przetakówka, Stare Miasto, Zabełcze.
✅ okręg II – Ilona Orzeł – Osiedla: Barskie, Chruślice, Falkowa, Gołąbkowice, Piątkowa, Westerplatte.
✅ okręg III – Kamil Olesiak – Osiedla: Gorzków, Kilińskiego, Millenium, Nawojowska, Wojska Polskiego, Zawada.
✅ okręg IV – Michał Kądziołka – Osiedla: Biegonice, Dąbrówka, Kaduk, Poręba Mała, Przydworcowe, Szujskiego, Wólki.
 
Liderzy list do Rady Powiatu Nowosądeckiego:
✅ okręg I – Tadeusz Zaremba – gm. Łącko, Podegrodzie
✅ okręg II – Maria Barbara Szarota – gm. Chełmiec
✅ okręg III – Marek Pławiak – gm. Łososina Dolna, Korzenna, Gródek nad Dunajcem
✅ okręg IV – Antoni Koszyk – gm. Grybów
✅ okręg V – Michał Nowak – gm. Kamionka Wielka, Nawojowa, Łabowa
✅ okręg VI – Przemysław Gajowski – gm. Krynica Zdrój, Piwniczna Zdrój, Muszyna, Rytro
✅ okręg VII – Zdzisław Kożuch – gm. Stary Sącz
 
Pozostali kandydaci wraz z programem wyborczym zostaną zaprezentowani na konwencji wyborczej PiS dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego już 3 marca, o godz. 16:00 w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu.
 
Komentarze Facebook
Zobacz również
4 Komentarze
 1. Wojtek pisze

  A ja się pytam gdzie takie armaty jak Pan Gawłowski, Rączkowski ?. Czyżby już mieli dość współpracy z Panem Posłem Mularczykiem?

 2. ? pisze

  Jakiej prawicy?

 3. lukas pisze

  Mularczyk startuje ze skrajnym części NS bo tylko tam ma szanse na głos. Tereny takie jak Zabełcze czy Helena, Przetakówka są niemal wiejskie więc tam pewnie jakieś głosy dostanie. Ale oby ludzie zmądrzeli, chociaż na wioski liczyć nie można…

 4. Pitter pisze

  Miło będzie popatrzeć na zawiedzioną minę Pani Mularczyk. Nie mogę się doczekać

Zostaw odpowiedź