miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Najnowsze wydanie gazety miastoNS.pl [Pobierz]

2 2 572

Przekazujemy na Państwa ręce najnowsze, styczniowe wydanie gazety miastoNS.pl W środku jak zawsze znajdzie ciekawe teksty poruszające aktualną sytuację społeczną Nowego Sącza. Kolportaż papierowej gazety rozpoczyna się od poniedziałku (26 lutego). W środku znajdziesz m.in.:

Nowak na prezydenta!
Ryszard Nowak, prezydent Nowego Sącza w latach 2006-2018 zarejestrował komitet wyborczy „Wiosna 2024” i powalczy jako kandydat bezpartyjny o powrót do władzy w mieście. Jak podkreślił, startuje w wyborach, bo jego zdaniem skala błędów i nadużyć L. Hamdzla przekroczyła akceptowalne granice. Zarzuca mu m.in. spore zadłużenie Nowego Sącza.

– Nie mogę być obojętny wobec tego co w Nowym Sączu się dzieje. Milczałem przez ponad 4 lata, ale doszedłem do wniosku, że powinienem zrobić coś z tą sytuacją. Uznałem, że obecny prezydent nie ma konkurencji, która w sposób realny byłaby dla niego alternatywą, a to nie jest dobre rozwiązanie – poinformował na konferencji prasowej Ryszard Nowak.

– Będę wytykał błędy prezydenta, które ujawniają liczne rozmowy z mieszkańcami. Jednym z podstawowych zagrożeń jest kwestia budowy spalarni. Będzie też o inwestycjach miejskich – tych, których w podejrzanych okolicznościach nie potrafiono zakończyć – dodał Nowak.

Najpierw pobił rekord świata, teraz potrzebuje naszej pomocy!
Sławomir Kowalczyk, Barber z Nowego Sącza potrzebuje naszej pomocy. Szalony fryzjer jeszcze niedawno ustanowił rekord Guinnessa, teraz walczy z czterokończynowym niedowładem.

Nowy rok, nowy ja.
Realizacja noworocznych (i nie tylko) postanowień okiem psychologa Nowy rok wzbudza w wielu osobach pragnienie żeby wprowadzić w życie zmiany. Na czym polega fenomen noworocznych postanowień? Czy nowy rok jest jedynym słusznym czasem na zmiany? Co robić kiedy nie udaje się dotrzymać postanowień?

SMOG nie zabija Nowego Sącza. On zabija Nowosądeczan
Nowy Sącz jest od wielu lat w czołówce najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie. W latach 2010– 2018, za prezydentury Ryszarda Nowaka na walkę ze smogiem wydano w mieście miliony. Tylko dzięki programowi KAWKA i dotacji pozyskanej z Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, udało się zlikwidować tzw. kopciuchy i zamontować nowe, ekologiczne źródła ciepła w budynkach użyteczności publicznej oraz udzielić mieszkańcom 600 dotacji do wymiany pieców.

Pobierz gazetę – KLIK

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Korzenniok pisze

    Komentarz został usunięty. Promocja treści nieprawdziwych, hejt, stalking.

  2. Antek pisze

    Nowak prezydentem??? Czyli to że Nawy Sącz zlikwidują to nie fale…??

Zostaw odpowiedź