miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jest nowy zarządca Galerii Sancja! To White Star Real Estate

1 4 124
 

White Star Real Estate poszerza portfolio projektów z sektora Property Management i Facility Management. Wiodący właściciel, zarządca i deweloper nieruchomości w regionie CEE objął zarządzanie Galerią Sandecja w Nowym Sączu. To kolejne centrum handlowe z portfela Focus Estate, w którym zarządzanie nieruchomością przejmuje WSRE, a pierwsze, w którym świadczy dwie usługi zarządcze w jednym obiekcie dla klienta zewnętrznego.

 
Galeria Sandecja (17 649 mkw. GLA) została wybudowana w 2009 roku jako pierwszy tego typu obiekt w Nowym Sączu. Na początku 2024 roku nowym właścicielem inwestycji został fundusz Focus Estate. Od 1 kwietnia bieżącego roku zarządzanie obiektem objęła spółka White Star Real Estate, poszerzając tym samym zróżnicowane portfolio aktywów nieruchomościowych i kontynuując strategiczne partnerstwo z luksemburskim funduszem.
 
Bartosz Prytuła, Managing Partner, Poland w White Star Real Estate

Naszym celem jest zapewnienie klientom i inwestorom kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że działania naszego zespołu oraz zaufanie poskutkowały rozszerzeniem współpracy z Focus Estate Fund o kolejne centrum handlowe. Galeria Sandecja to pierwsze centrum handlowe, w którym świadczymy usługi zarządzania nieruchomością (Property Management) i zarządzania technicznego (Facility Management) w jednym obiekcie dla klienta zewnętrznego – mówi Bartosz Prytuła, Managing Partner, Poland w White Star Real Estate.
Oprócz inwestycji funduszu Focus Estate w Płocku i Legnicy, White Star Real Estate od kilku lat zarządza również Galerią Sandomierz.
Dzięki wieloletniej współpracy z White Star Real Estate mamy pewność, że Galeria Sandecja będzie zarządzana profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem w zapewnienie najwyższej jakości usług dla naszych najemców i klientów. Ich doświadczenie oraz skuteczność w zarządzaniu nieruchomościami sprawiają, że jesteśmy pewni, iż nasza inwestycja będzie prowadzona zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Dzięki temu Galeria Sandecja będzie kontynuować swoją rolę jako kluczowy punkt handlowy w Nowym Sączu, przyciągając zarówno mieszkańców, jak i klientów spoza miasta. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych przestrzeni handlowych, które stają się integralną częścią życia społeczności lokalnych, a współpraca z White Star Real Estate doskonale wpisuje się w tę strategię – mówi Maxim Shkolnick, General Partner w Focus Estate Fund.
 
Galeria Sandecja na powierzchni 17 649 mkw. mieści ponad 70 sklepów, lokali usługowych i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 800 miejsc parkingowych, w tym te wyposażone w ładowarki do samochodów elektrycznych.

O White Star Real Estate i Focus Estate Fund 

White Star Real Estate 
to zdywersyfikowana spółka z branży nieruchomości, której podstawowa działalność obejmuje nabywanie i rozwój nieruchomości oraz świadczenie usług zarządzania aktywami i nieruchomościami. Firma jest obecna w regionie Europy Środkowo-Wschodniej od 1997 roku, będąc liderem w realizacji ponad 50 projektów deweloperskich i zarządzając obecnie ponad 100 budynkami o powierzchni ponad 2 milionów metrów kwadratowych. Portfolio spółki obejmuje dużą część nieruchomości biurowych, a także kilka inwestycji magazynowych, handlowych, rekreacyjnych i mieszkaniowych. Posiadając biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Rumunii, zespół White Star Real Estate liczy ponad 300 osób, które skupiają się na zapewnieniu klientom wysokiej jakości usług zarządzania nieruchomościami, jak również pozyskiwaniu i rozwijaniu inwestycji na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. 

Focus Estate Fund to fundusz inwestycyjny na rynku nieruchomości typu private equity skupiający się na nieruchomościach handlowych non-prime w UE. Strategia Focus Estate zakłada inwestowanie w istniejące nieruchomości handlowe średniej wielkości na najbardziej dynamicznych rynkach Europy.

Materiał informacyjno-promocyjny

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr2 pisze

    cenzuro wróć, a nie już tu na tym „portalu” powróciła

Zostaw odpowiedź