miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Starosta spotkał się z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim

1 501

Wczoraj w Warszawie starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i szef klubu PiS w Radzie Powiatu Antoni Poręba spotkali się z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim.

 

Czytaj również: Możliwe przerwy w dostawie wody w 9 miejscowościach

 

Wręczyliśmy premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu medal „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” przyznany przez Radę Powiatu Nowosądeckiego – mówi starosta Marek Kwiatkowski. – Spotkanie było też okazją do rozmowy na temat bieżących i przyszłych inwestycji na Sądecczyźnie, w tym między innymi budowy „Sądeczanki” tak ważnej dla mieszkańców naszego regionu.

Starosta spotkał się również z ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem.

Rozmawialiśmy o współpracy, w tym o perspektywie objęcia patronatem honorowym MON klasy wojskowej w Zespole Szkół w Marcinkowicach– dodaje starosta. – Chcemy, aby szkoła się rozwijała, budujemy w jej pobliżu Powiatowe Centrum Sportu. Objęcie patronatem ministra klasy wojskowej byłoby bardzo ważnym elementem dalszego rozwoju całej szkoły.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. janek pisze

    Absolutnie nie jestem fanem ministra Błaszczaka, ale gdyby zobaczył tę “bandę” oberwańców z klasy wojskowej w Zespole Szkół w Marcinkowicach czekającą na różnych przystankach busów….. O jakim patronacie honorowym może być mowa?

Zostaw odpowiedź