miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Strzelanina w Muszynie?

1 9 456

Według informacji do jakich udało się dotrzeć portalowi miastoNS.pl, minionej nocy (z 28/29 kwietnia) ostrzelano siedzibę VIP SECURITY SYSTEM w Muszynie, mieszczącej się w OSP Muszyna.

Prezes Zarządu VIP SECURITY SYSTEM Adam Wojtas, wiąże te zdarzenia z mocną walką z lokalnymi przewoźnikami oraz agencją ochrony z Krynicy… – Nie damy się zastraszyć, na miejscu pracuje policja kryminalna i operacyjna z Nowego Sącza. Ustalani są świadkowie zdarzenia – mówi w rozmowie z nami właściciel agencji.

VIP SECURITY SYSTEM za wskazanie sprawcy oferuje nagrodę 10.000

Do sprawy wrócimy…

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. baca pisze

    Dot. artykułu o strzelaninie w Muszynie-strzelanina -strzały z broni pneumatycznej czy ostrej-to ma znaczenie, może zwykły chuligański wybryk, konkurencja -jaka, o co: mafia samochodowa , która -przewoźnik miejscowy czy przejazdy przez przejście Leluchów średnio 2-3 TIR-y na dobę czasem 0 mogą być nazwane mafijnym przedsięwzięciem no to chyba gruba przesada , jak komuś brakuje profesjonalizmu to chcąc zrobić szum o swojej firmie bredzi licząc na prostacki populizm, ciekaw jestem ile przewoźnik zostawia kasy z podatków dla miasta a ile domorosły poszkodowany reprezentujący ochronę . Natomiast sprawce jak najbardziej należy ustalić i motywy tez , już prognozując – czy będzie ktoś miał jaja aby przeprosić za wypowiedziane i to chyba zbyt szybko i bez przemyśleń podejrzenia

Zostaw odpowiedź