miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Uwaga! Do końca roku zamknięta droga powiatowa [Objazdy]

0 1 325

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od 7 listopada 2022 r. (poniedziałek) od godziny 8:00 do 30 grudnia 2022 roku będą prowadzone prace związane z modernizacją drogi powiatowej w Muszynie: ul. Polna – Złockie. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu w miejscowości Złockie na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną Złockie – Granica miasta Muszyna do skrzyżowania z drogą powiatową Żegiestów – Szczawnik – Muszyna: ul. Zazamcze.

Czytaj również: Wieloletnie starania radnego Kądziołki przyniosły efekty. Mamy kompleks nowoczesnych 4 boisk przy SP nr 9. Inwestycje nie zwalniają tempa, budują bieżnię lekkoatletyczną

– Objazd zamkniętego odcinka możliwy będzie drogą powiatową Żegiestów – Szczawnik – Muszyna oraz drogami gminnymi. Codziennie, po zakończeniu pracy, będzie wykonany tymczasowy przejazd umożliwiający dojazd do posesji zlokalizowanych wzdłuż zamkniętego odcinka drogi. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych w podanym terminie, roboty zostaną przesunięte na kolejne dni, o czym poinformujemy odrębnym komunikatem. Przepraszamy za utrudnienia – informuje PZD.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź