miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zmarła mama Katarzyny Zielińskiej. Aktorka opublikowała wzruszające pożegnanie

0 5 111

Katarzyna Zielińska wyjawiła na Instagramie, że pożegnała swą mamę Annę Zielińską i zamieściła wzruszający wpis, w którym dała wyraz wielkiej miłości do zmarłej, którą dzieli do niej wraz ze swymi dziećmi.

 

Czytaj również: Gródek n/d Dunajcem stolicą turystyki! Goście z całej Polski zawitają na Sądecczyznę

 

Katarzyna Zielińska na Instagramie zamieściła zdjęcie ze swoją mamą, Anną Zielińską, która odeszła 5 lipca br. w wieku 76 lat i dodała do niego wzruszający wpis, który rozpoczęła od pełnego ciepła zwrotu do zmarłej. Gwiazda dała w nim wyraz wielkiej tęsknoty za zmarłą i stwierdziła, że od kiedy odeszła, nawet kolor nieba za sprawą koloru oczu mamy, kojarzy jej się z nią i cały czas szuka jej bliskości razem ze swymi synami.

Mamusiu, Mamusiu, Mamuś. Od ponad tygodnia niebo ma kolor twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce. To takie trudne mamo

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 

Katarzyna Zielińska pożegnała mamę
W dalszej części wpisu Katarzyna Zielińska przyznała, że przeżywa teraz bardzo trudne chwile i żałobę, a na jej twarzy goszczą łzy, chociaż wierzy, że jej mama odeszła do lepszego świata, w którym jest jej dobrze.

Artystka użyła przenośni, nazywając śmierć mamy spacerem, na który się udała, zaskakując wszystkich, którzy mieli plany z nią związane jeszcze na tym świecie. Katarzyna Zielińska podkreśliła również, że byłoby jej się łatwiej pogodzić z odejściem ukochanej mamy, gdyby możliwe było utrzymywanie kontaktu z zaświatami, lecz niestety śmierć sprawia, że telefon po drugiej stronie milczy, a nie zawsze odpowiada w nim znajomy głos.

“Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę. Tylko powiedz mi, dlaczego w Niebie nie działają telefony? Byłoby łatwiej, bo zawsze odbierałaś od nas mamuś. Zawsze” – napisała we wpisie na Instagramie Katarzyna Zielińska.

Anna Zielińska zmarła 5 lipca br. w wieku 76 lat. Uroczystości pogrzebowe miały miejsce 12 lipca br. w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Elżbiety w Starym Sączu.

Uczestniczyli w nich przyjaciele i najbliższa rodzina zmarłej, w tym Katarzyna Zielińska z dziećmi Heniem i Alesiem, jej siostra Karolina i ojciec Maciej. Urna z prochami Anny Zielińskiej spoczęła w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Komunalnym w Starym Sączu.

Katarzyna Zielińska pożegnała mamę, która zmarła 5 lipca br.
Artystka podczas mszy wygłosiła mowę pożegnalną, w której podziękowała mamie za wychowanie i podkreśliła, że była dla niej wzorem kobiecości i ogromnym źródłem inspiracji oraz wsparcia.

“Mamusiu postanowiłam wraz z Kalusią napisać do ciebie list. Twój wnuczek Henio od tygodnia pisze do ciebie piękne listy i widzę, że to działa. To najtrudniejszy monolog, który muszę wygłosić w swoim życiu. Byłaś bardzo skromna. Miałaś do siebie ogromny dystans. Będzie nam tego bardzo brakowało” – powiedziała w mowie pożegnalnej aktorka.

źródło: Onet plejada
fot.: Instagram

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź