miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Black Friday w salonach KIKI! Przyjdź i skorzystaj [Oferta limitowana]

0 552
Już w ten piątek 17 listopada Salon KIKI Wszystko dla dzieci rusza z rabatami na Black Friday! Promocja nawet do -50%! Pamiętaj! Ilość przecenionych produktów jest ograniczona. Nie czekaj i ruszaj do KIKI na MEGA wyprzedaż. Zapraszamy: Nowy Sącz, ul. Tarnowska 33 (budynek Media Markt) oraz Gorlice, ul. Biecka 1 (Galeria Rondo).
 

Czytaj również: Salon „Kiki wszystko dla dzieci” laureatem projektu „Gwiazdy Branży Dziecięcej E-Commerce 2023” [Nagranie]

Sklep powstał z myślą o dzieciach i jest jednym z największych tego typu w regionie. Niezwykle duża powierzchnia użytkowa pozwala na zapoznanie się z bardzo bogatą ofertą, w której znajdują się m.in. wózki, foteliki samochodowe, nosidełka, chusty, akcesoria do kompleksowego wyposażenia pokoju dziecięcego oraz wiele, wiele innych. Placówka zaprasza do siebie przy ulicy Tarnowskiej 33 (w budynku Media Markt).

 

– Wszystkie elementy wyprawki dla Waszego maleństwa można nabyć w naszym salonie. Na 1 500 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni z pewnością zaopatrzą się Państwo we wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego wychowania oraz rozwoju dziecka – informują eksperci salonu KIKI.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź