miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – dyżury eksperta ZUS

0 256

W piątek (17 listopada) ekspert doradzi na jaką pomoc z ZUS może liczyć przedsiębiorca, który ma trudności z płynnością finansową. Natomiast we wtorek (21 listopada) będzie można dowiedzieć się z jakich ulg i preferencji skorzysta osoba, która rozpoczyna prowadzenie działalności gospodarczej. Dyżury organizuje oddział ZUS w Nowym Sączu.

Czytaj również: Już jutro dyżur eksperta! Seniorze, zapytaj jak podwyższyć emeryturę

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to globalna inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”, w szczególności wśród młodych ludzi. Co roku eksperci ZUS angażują się w to przedsięwzięcie dzieląc się wiedzą dotyczącą ubezpieczeń społecznych, która jest niezbędna przy prowadzeniu własnego biznesu. W tym roku przygotowano następujące dyżury telefoniczne:

·        w piątek (17 listopada) – „Jesteś przedsiębiorcą i masz trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej? Dowiedz się więcej na temat odroczenia terminu płatności składek, układu ratalnego oraz umorzenia należności.”

·        we wtorek (21 listopada) – „Pakiet przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność gospodarczą: Ulga na start, „mały ZUS plus”, preferencyjne składki, działalność nieewidencjonowana. Jakie są warunki, uprawnienia, skutki.”

Dyżury odbędą się w godzinach 10.00 – 12.00 pod numer telefonu 18 449-85-45

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź