miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rafał Dudek wychodzi na ring! Na sądeczanina czeka czeski zawodnik Muay Thai – Štěpán Guba

0 741

Znamy już pełną kartę walk gali Babilon MMA 41, która odbędzie się 24 listopada w Hali Sportowej BKS Stal w Bielsku-Białej. W najważniejszym z siedmiu zawodowych pojedynków Adrian „Ares” Błeszyński zmierzy się z Filipem Tomczakiem o tymczasowy pas w wadze średniej. Wcześniej w eliminatorze w piórkowej spotkają się Kamil Warzybok i znany z KSW Paweł Polityło. Transmisja na sportowych antenach Polsatu. Nowy Sącz reprezentował będzie Rafał Dudek! – Włączajcie Polsat Sport, będzie dużo kibiców z Nowego Sącza, także będzie się działo – mówi fighter w rozmowie z miastoNS.pl.

Czytaj również: Sukces na Mistrzostwach Polski MMA! Fighterzy KS HALNY ze złotem i srebrem

Kartę gali Babilon MMA 41 uzupełnia pojedynek K1, w którym 39-letni Rafał Dudek postara się zakończyć jeden z najlepszych w karierze sezonów kolejnym zwycięstwem. Nie będzie jednak łatwo, bo świetną passę legendy polskiego kickboxingu postara się zatrzymać znakomity czeski zawodnik Muay Thai – Štěpán Guba. Walka K1 w limicie wagowym do 77 kg: 3 x 3 min – Rafał Dudek (30-17) vs Štěpán „Sika” Guba (31-13)

Termin: piątek 24 listopada 2023, godz. 19:00. Miejsce: Hala Sportowa BKS Stal | ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała. Transmisja: Super Polsat, Polsat Sport Fight oraz Polsat Box Go

Strój wieczorowy Rafała Dudka 😉
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź