Szkoła w Nawojowej z trzema medalami Mistrzostw Powiatowych w tenisie stołowym

0 615

W miniony czwartek, 11 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbyły się powiatowe, indywidualne zawody w tenisie stołowym. Turniej odbył się w dwóch kategoriach: DZIEWCZYNY i CHŁOPCY. Bezapelacyjnie dziewczyny z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej okazały się najlepsze, rozgrywając między sobą zacięty finał.

Czytaj również: Wspólnie wysprzątajmy Niskową! Akcja sprzątania z okazji Dnia Ziemi

W efekcie końcowym Kamila Sopata (kl. 2B1) zdobyła I miejsce, Natalia Sekuła (kl. 2AD) zajęła II miejsce w powiecie wygrywając z Julią Szczepanik (ZS Marcinkowice) – informuje Michał Bulzak, dyrektor placówki. – W kategorii CHŁOPCY, naszą szkołę reprezentowali: Szymon Główczyk (kl. 4BE) i Piotr Długosz (kl. 2E). Po wielu trudnych rozgrywkach singlowych Szymon wywalczył II miejsce, przegrywając tylko jeden mecz z Krzysztofem Mółką (ZS Stary Sącz) – dodaje Bulazk.

Do turnieju uczniów ZS w Nawojowej przygotowała Agnieszka Woźniak.

ZWYCIĘZCOM gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim.