miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Walka wieczoru dla Sądeczanina! Pierwsze zawodowe zwycięstwo Roberta Ruchały! [Zdjęcia]

1 752

W minioną sobotę, 9 listopada pochodzący z Nowego Sącza Robert Ruchała zwyciężył swój pierwszy w życiu pojedynek na zawodowym ringu MMA. Odbyło się to na Gali Octagon No Mercy 8, która odbyła się w Zawierciu. Robert zapowiada, że to nie jest jego ostatnie słowo i jeszcze nie raz zobaczymy jego zmagania jako walki wieczoru.

 

Czytaj również: Wypadek na Węgrzech! Nie żyje kierowca z Sądecczyzny [Zdjęcia]

 

 

Na gali Octagon No Mercy 8 w Zawierciu, zawalczyłem swój pierwszy pojedynek zawodowy, dodatkowo była to ostatnia walka całej gali  – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Robert Ruchała. – Także nie dość, że jest to mój debiut zawodowy to jeszcze walczyłem w walce wieczoru. Pojedynek wygrałem poprzez zdominowanie w każdej rundzie przeciwnika. Było to dla mnie ogromne wydarzenie ponieważ pierwszy raz przyjechało ze mną aż 65 osób, które z całych sił kibicowało podczas gali. Mój aktualny profesjonalny rekord (1-0). Już niedługo kolejny występ, o którym będę informował na moim fanpage – dodaje zadowolony fighter.

 

 

Robert jest wychowankiem Rafała Dudka właściciela Klubu Fight House Nowy Sącz. Ma 20 lat. W Nowym Sączu ukończył Jezuickie Centrum Katolickie (liceum). Od niedawna mieszka w Krakowie, walcząc z zawodnikami w Klubie Grappling Kraków BJJ. Studiuje w Akademii Ignatianum w Krakowie. Początkiem roku wygrał Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2018 organizowany przez Gazetę Krakowską.

Rafał Kmak
fot. archiwum prywatne Roberta

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. miastons pisze

    dosłownie wyruchał przeciwnika

Zostaw odpowiedź