miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zdobyli srebro w saneczkarstwie!

0 315

Mistrzostw Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym odbyły się w Karpaczu. Podczas imprezy bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół w Marcinkowicach.

 

Czytaj również: Spotkali się z mistrzem świata!

 

 Patryk Pietrzak (kl. IId LO o profilu Bezpieczeństwo Publiczne), Natalia Wojnarowska (absolwentki kl. IIIa LO o profilu Przysposobienie Wojskowe), Marek Samek i Kamil Dziecina zajęli II miejsce w konkurencji drużynowej w Mistrzostwach Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym organizowanych przez Polski Związek Sportów Saneczkowych w Karpaczu.

 – Jesteśmy dumni z naszych uczniów – mówi Iwona Sikorska, dyrektor ZS w Marcinkowicach. – Ta konkurencja wymagała współpracy całej grupy i świetnego przygotowania fizycznego. Gratulujemy także wytrwałości i saneczkarskich umiejętności Ewelinie Bałuszyńskiej, Annie Kowalczyk, Klaudii Dudzie i Przemysławowi Tokarskiemu z klasy II d naszego Liceum.

 

Młodzież rozwija swoje pasje w klasie sportowej prowadzone w marcinkowickiej szkole. A saneczkarstwo trenuje pod okiem Kamila Malickiego i ekipy z UKS Tajfun oraz Polskiego Związku Sportów Saneczkowych.

 

 

Fot., źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź