miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ludomir Handzel podpisał deklarację! Zobowiązuje się do niewyprzedawania majątku Nowego Sącza

4 2 885

Kandydat na prezydenta Miasta Nowego Sącza, Ludomir Handzel (Koalicja Nowosądecka) podpisał deklarację wyborczą, w której zobowiązał się do niewyprzedawania majątku Nowego Sącza. Ponadto wyraził on chęć współpracy z Gminą Chełmiec.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Iwona Mularczyk dementuje nieprawdziwe oraz szkalujące informacje na swój temat!

 

– Nie zamierzam prowadzić kampanii w dniu 1 oraz 2 listopada, ponieważ to czas dla rodziny. Odwiedzimy wówczas groby najbliższych. Podpisując deklarację wyborczą, zobowiązuję się po objęciu funkcji prezydenta Nowego Sącza do niewyprzedawania majątku miasta. Nie wyobrażam sobie, żeby perły rodowe, takie jak basen nad Łubinką, Stara Sandecja czy Maślany Rynek nie pozostały w rękach mieszkańców. Nigdy nie pozwolę na to, żeby tak się stało. Zobowiązuję się również do współpracy z Gminą Chełmiec w szczególności przy realizacji Obwodnicy Zachodniej, wzdłuż wałów rzeki Dunajec i walki o czyste powietrze – musimy współdziałać z okolicznymi gminami. Dziękuję wójtowi Chełmca za poparcie mojej kandydatury. Jestem przekonany, że będziemy współpracować dla mieszkańców zarówno Heleny, Nowego Sącza, jak i Chełmca. Tworzymy jedną aglomerację. Zrealizujemy nasz plan wprowadzenia bezpłatnej karty nowosądeczanina i wykonamy nasze zobowiązania wyborcze. Uczynimy z Nowego Sącza lidera regionu. Będziemy walczyć o ważne sprawy – powiedział Ludomir Handzel, kandydat na prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Ponadto kandydat na prezydenta z Koalicji Nowosądeckiej zobowiązał się do współpracy z premierem, ministrami i Marszałkiem Województwa Małopolskiego. Ludomir Handzel ubolewa nad tym, że jego przeciwniczka nie chciała się zmierzyć w debatach wyborczych.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
4 Komentarze
 1. Iwona pisze

  Czy ktoś wierzy w taką deklarację? 😉

  1. Xaxa1231 pisze

   Trollu pisowski. Lecz się lepiej.

  2. Xaxa1231 pisze

   Oświadczam, że jestem trollem pana Ludomira H.

 2. kk pisze

  Czy ten Handzel to jakiś krewny Dyzmy?

Zostaw odpowiedź