Portal informacyjny | Nowy Sącz

Napadł na mężczyznę i ukradł mu spodnie. Może dostać 5 lat

0 604

W miniony poniedziałek (5 marca) w godzinach popołudniowych 40-latek postanowił okraść mężczyznę wychodzącego ze sklepu i zabrał mu zakupione chwilę wcześniej spodnie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany pod własnym dachem, a towar wrócił do właściciela.

 

Czytaj również: Pijani złodzieje chcieli się ogrzać! Włamali się do domu i ukradli… grzejniki

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (5 marca) ok. godz. 14.00. – Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży i napaści na klienta jednego ze sklepów w Stróżach. Funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia i ustalili, że kilkanaście minut wcześniej pokrzywdzony przechodził z zakupami w rejonie sklepu spożywczego, gdy nagle zaczepił go nieznany mu mężczyzna. Zabrał mu zakupione przed momentem dwie pary spodni, a gdy 58-latek próbował je odzyskać, złodziej stał się wobec niego agresywny. Po chwili z ukradzionym towarem uciekł z miejsca zdarzenia informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Funkcjonariusze grybowskiej policji podjęli działania: rozpytali klientów i pracowników sklepu spożywczego oraz przeszukali okoliczny teren w poszukiwaniu sprawcy. – Na podstawie uzyskanych informacji ustalili tożsamość mężczyzny i udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. 40-latek miał prawie promil alkoholu w organizmie i został umieszczony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Na drugi dzień, gdy wytrzeźwiał, policjanci postawili mu zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi (art. 281 kodeksu karnego w związku z art. 283), za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 40-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze – dodaje oficer prasowy.

 

Opr. MK
Źródło: KMP NS
Fot.: archiwum (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.