Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na ul. Węgierskiej motocykl uderzył w słup. Kierowca w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 578

W środę (6 czerwca) ok. godz. 7:06 na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu motocykl marki Yamaha z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi, otarł się o ogrodzenie, a następnie uderzył w betonowy słup sieci elektrycznej. Prowadzący pojazd został poszkodowany.

 

Czytaj również: Wypadek na ul. Kochanowskiego w Nowym Sączu. 29-latka trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

 

– W wyniku zderzenia ze słupem motocykl znalazł się na jezdni blokując jeden pas ruchu. Motocyklista został poszkodowany. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Przybyła na miejsce załoga karetki Pogotowia Ratunkowego przejęła motocyklistę i przetransportowała go do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Strażacy z zastępu JRG nr 2 w Nowym Sączu zebrali rozlewisko płynów eksploatacyjnych z jezdni przy użyciu sorbentu. Podczas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Sądeccy policjanci przeprowadzili czynności dochodzeniowe, a po zakończonej akcji motocykl został przemieszczony na pobocze.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.