miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na ul. Węgierskiej motocykl uderzył w słup. Kierowca w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 690

W środę (6 czerwca) ok. godz. 7:06 na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu motocykl marki Yamaha z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi, otarł się o ogrodzenie, a następnie uderzył w betonowy słup sieci elektrycznej. Prowadzący pojazd został poszkodowany.

 

Czytaj również: Wypadek na ul. Kochanowskiego w Nowym Sączu. 29-latka trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

 

– W wyniku zderzenia ze słupem motocykl znalazł się na jezdni blokując jeden pas ruchu. Motocyklista został poszkodowany. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Przybyła na miejsce załoga karetki Pogotowia Ratunkowego przejęła motocyklistę i przetransportowała go do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Strażacy z zastępu JRG nr 2 w Nowym Sączu zebrali rozlewisko płynów eksploatacyjnych z jezdni przy użyciu sorbentu. Podczas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. Sądeccy policjanci przeprowadzili czynności dochodzeniowe, a po zakończonej akcji motocykl został przemieszczony na pobocze.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź