Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Rozpalał w piecu, postawił na nogi służby ratownicze [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 1 524

Dzisiaj (7 marca), ok. godz. 12:30, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Nowym Sączu miało dojść do pożaru mieszkania. Przynajmniej takie zgłoszenie otrzymały sądeckie służby ratunkowe, bo na miejscu okazało się, że najprawdopodobniej doszło jedynie do zadymienia w wyniku problemów z rozpalaniem w piecu.

Czytaj również: Tragedia w lesie! Nie żyje mężczyzna!

Przy ul. Kazimierza Wielkiego pojawiły się trzy wozy strażackie i Policja. Rozwinięto linię gaśniczą, jednak na szczęście okazało się, że w mieszkaniu występuje jedynie zadymienie.

 

Działania trwały zatem ok. 30 minut. W miejscu zdarzenia w trakcie akcji ruch był utrudniony.

 

Marek Jaśkiewicz, MK
wideo i fot. MK

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.