Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zespół LemON pojawi się na Imieninach Nowego Sącza

1 1 157

Tradycyjnie, na początku lipca na nowosądeckim rynku odbędzie się ogromna impreza plenerowa z okazji imienin miasta. Patronką Nowego Sącza jest św. Małgorzata, która swoje święto obchodzi 13 lipca. Na scenie usytuowanej obok ratusza pojawią się takie zespoły jak: No Brothers, LemON czy Krynicka Orkiestra Zdrojowa.

 

Czytaj również: Sądecka wokalistka Izabela Szafrańska i „Piosenka o nadziei” na 100-lecie odzyskania niepodległości [ZDJĘCIA]

 

W tym roku Imieniny Miasta Nowego Sącza potrwają od 6 do 8 lipca czyli trzy dni. Na uczestników czekają liczne występy, na które serdecznie zapraszają organizatorzy. Wydarzenie rozpocznie koncert finałowy XV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Skowroneczek 2018, a na scenie pojawią się znane i lubiane Promyczki Dobra (6 lipca).

Koncert „Cztery kolory bluesa” odbędzie się w sobotę (7 lipca), wystąpi 30-osobowy skład muzyków złożony z: Krynickiej Orkiestry Zdrojowej pod dyrekcją Mieczysława Smydy, zespołu No Brothers z gitarzystą Arturem Kmiecikiem i wokalistkami: Bożeną Górecką-Tokarczyk, Violką Marcinkiewicz, Ewą Novell oraz Sylą Wąsik.

Sobotni wieczór uatrakcyjni polsko-łemkowsko-ukraiński zespół muzyczny LemON, który został założony w 2011 roku z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta. Jeden z najlepszych polskich głosów uświetni wydarzenie na nowosądeckim rynku. Grupa ma na swoim koncie takie utwory jak m.in.: „Będę z Tobą”, „Napraw”, „Wkręceni – Nie ufaj mi”, „Ake”, „Tu”.

Zespół LemON powstał tuż po zakwalifikowaniu się do programu talent show Must Be The Music na precastingu we Wrocławiu, na który Igor Herbut wybrał się spontanicznie ze swoim kuzynem Adamem Horoszczakiem. W etapie castingowym pięcioosobowy już zespół wykonał w języku łemkowskim utwór „Litaj ptaszko”, który zachwycił jurorów i zagwarantował grupie udział w półfinałach. Piosenka „Dewiat” także przekonała do siebie publiczność, dzięki czemu zespół awansował do finału i wygrał trzecią edycję widowiska. Nazwa grupy jest połączeniem cząstki nazwy Łemkowszczyzna „Lem” (tylko) oraz angielskiego „ON” (włącz), a w wolnym tłumaczeniu brzmi ona: „TylkoWŁĄCZ”.

W niedzielę (8 lipca) będzie miał miejsce koncert pn. „W bieli i czerwieni z muzyką wyzwoleni”. Widowisko zrealizowane zostało z myślą o rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i jest to jeden ze zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego.

Szczegółowe informacje na temat Imienin Miasta Nowego Sącza 2018 pojawią się wkrótce i zostaną w pełni podane do wiadomości publicznej. Wydarzenie będzie na pewno wyjątkowe.

Agnieszka Michalik
Fot.: Facebook LemON

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. Paweł pisze

    Czyli nic ciekawego jak zwykle

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.