Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sylwia Grzeszczak wystąpi w Krynicy-Zdroju [WYGRAJ BILETY]

0 120

Już w najbliższy piątek (16 lutego) w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju będzie miał miejsce koncert Sylwii Grzeszczak w ramach cyklu imprez Krynica Źródłem Kultury. Jej piosenki od kilu lat trafiają do serc Polaków, a przeboje „Małe rzeczy”, „Flirt” czy „Tamta dziewczyna” plasują się na najwyższych miejscach list przebojów.

 

Czytaj również: Zespół Ira wystąpił w Krynicy-Zdroju [Zdjęcia]

 

Sylwia Grzeszczak – to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Wokalistka ta wydała dotychczas cztery albumy studyjne, w tym najnowsza płyta „Tamta dziewczyna” pokryła się podwójną platyną, a krążki „Sen o przyszłości” i „Komponując siebie” pokryły się potrójną platyną. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”.

 

Aby wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert Sylwii Grzeszczak, wystarczy być naszym fanem i polubić facebookowy post. Czas start!

Więcej na facebook.com/TygodnikNowySacz

 

Opr. MK
Fot.: Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.