Portal informacyjny | Nowy Sącz

Obchody 78. rocznicy zbrodni katyńskiej w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 127

Zbrodnia katyńska miała miejsce 78 lat temu i z tej okazji w Nowym Sączu uczczone zostały ofiary tego nieludzkiego incydentu. Pamięć o tym, co się wydarzyło jest ważna.

 

Czytaj również: 8. rocznica katastrofy pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]

 

W kościele pw. św. Kazimierza w Nowym Sączu została odprawiona uroczysta Eucharystia w intencji ofiar poległych w Katyniu w 1940 roku. W trakcie Mszy św. została również przywołana katastrofa smoleńska, w której zginęła m.in. para prezydencka (Lech i Maria Kaczyńscy), przedstawiciele rządu oraz wiele innych osób.

– W Smoleńsku nie przekopano ziemi centymetr po centymetrze, ciała niektórych osób nie zostały właściwie zidentyfikowane, a niektóre z nich zostały wprost zbezczeszczone. Przemawiają za tym niezaprzeczalne fakty. W Polsce jest wielu ludzi, którzy za wszelką cenę chcieliby, aby nad Smoleńskiem ciągle utrzymywała się gęsta mgła. Nie wolno nam zagłuszać głosu ludzi żywych, którzy świadczą o tej ogromnej tragedii – powiedział ks. dr Jan Siedlarz, proboszcz parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu.

Po Mszy św. przedstawiciele Związku Sybiraków oraz władze samorządowe miasta Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego złożyli wiązanki kwiatów pod Tablicami Katyńskimi.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.