Portal informacyjny | Nowy Sącz

Spotkanie dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej

0 50

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach zorganizowała spotkanie opłatkowe dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej z całej Małopolski. Uczniowie miejscowej szkoły podstawowej zaprezentowali jasełka dla przybyłych gości.

Czytaj również: Sądecka Policja działa bez zarzutów? Podsumowanie

– Pan senator wszystkich nas uwrażliwił na ich potrzeby – podkreślił starosta Marek Pławiak.

Rodzice niepełnosprawnych dzieci podziękowali senatorowi Stanisławowi Kogutowi za wsparcie. Marek Pławiak, starosta Powiatu Nowosądeckiego również podziękował senatorowi za pomoc osobom niepełnosprawnym w imieniu samorządowców.

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Marek Pawiak – starosta nowosądecki, Marian Ryba – członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego oraz Zygmunt Paruch – przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego oraz wielu innych znamienitych osobistości.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.