Portal informacyjny | Nowy Sącz

Trwają zapisy do Sufigs Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego

0 116

Sufigs Liga Orlika z roku na rok się rozrasta, a zalicza się ona do największych imprez sportowych organizowanych na terenie powiatu nowosądeckiego. Rywalizacje potrwają aż pięć miesięcy, a w konsekwencji wyłoniona zostanie najlepsza drużyna. Rozgrywki odbywać się będą na sztucznej murawie, na boiskach sportowych w: Podegrodziu, Brzeznej i Jazowsku.

Czytaj również: Młodzi siatkarze Dunajca Nowy Sącz zdobyli Mistrzostwo Małopolski!

– W przypadku dużego zainteresowania, a takie jest, drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe, a mianowicie: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę. Do Ekstraklasy i I Ligi przydzielone zostaną zespoły na podstawie zeszłorocznych wyników, natomiast resztę stawki uzupełnią nowo zapisane drużyny – dodaje Łukasz Frączek, organizator Sufigs Ligi Orlika 2018.

Eliminacje nowych drużyn odbędą się 14 kwietnia na Orliku w Jazowsku. W tym roku Sufigs Liga Orlika zagości w trzech miejscowościach: w Brzeznej, Jazowsku i Podegrodziu.

W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania są: puchary, medale, dyplomy, nagrody indywidualne oraz finansowe. Zwycięzca Sufigs Ligi Orlika może liczyć na 2000 złotych, wicemistrz na 1000 złotych, natomiast zdobywca trzeciego miejsca na 500 złotych.

W I Lidze i II Lidze oprócz podstawowych nagród zwycięzca zainkasuje 1000 złotych, natomiast za drugie miejsce 500 złotych. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca otrzyma pakiet nagród, a znajdą się w nim: puchar względnie wysoki do lokaty, dyplomy, zdjęcie drużynowe w ramce oraz płytka ze zdjęciami z całego sezonu.

Zapisy do Sufigs Ligi Orlika potrwają do 13 kwietnia, a liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia sportowego dostępne są na plakacie oraz na stronie internetowej: http://lfsportevents.pl/ligaorlika/.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.