Gmina Korzenna: Samochód uderzył w przepust! Kierująca w szpitalu [ZDJĘCIA]

W piątek (7 czerwca) ok. godz. 7:45 w miejscowości Niecew w gminie Korzenna kierująca samochodem osobowym zjechała z drogi i uderzyła w przepust. Kobieta doznała obrażeń i została przetransportowana karetką Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

 

Czytaj również: Gmina Łącko: Kierowca w szpitalu po zderzeniu samochodu z autobusem! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że kierująca samochodem osobowym marki Renault zjechała z drogi i uderzyła w przydrożny przepust. Pojazdem podróżowały dwie dorosłe osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach przed przybyciem pierwszego zastępu Straży Pożarnej, nie odnosząc widocznych obrażeń. Kierująca autem uskarżała się na dolegliwości. Przód samochodu znajdował się w rowie, a tył wystawał na jezdnię powodując utrudnienia w poruszaniu się innych pojazdów. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonym samochodzie oraz przemieszczeniu go z rowu i odstawieniu w wyznaczone przez Policję miejsce. Usunięto z jezdni ziemię oraz niewielkich rozmiarów kamienie. Osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w miejscowości Niecew zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Korzenna oraz OSP Wojnarowa.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
drogakierującaKorzennaNiecewosobowyposzkodowanaprzepustsamochódszpitalwypadł
Comments (0)
Add Comment