miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Bilety Kolei Małopolskich od października w aplikacji mPay

0 534

Koleje Małopolskie to już siódmy partner, z oferty którego skorzystają użytkownicy aplikacji mPay przechodząc do kategorii „Koleje i busy”. W ten sposób można już zakupić wszystkie rodzaje biletów przewoźnika.

 

Czytaj również: „Bezpieczna droga do szkoły”. Podsumowano działania na Sądecczyźnie

 

Szeroki wybór przewoźników i biletów
Włączenie do oferty mPay biletów Kolei Małopolskiej ułatwi użytkownikom aplikacji poróżowanie m.in. do: Krakowa, Wieliczki, Nowego Sącza, Krynicy-Zdrój i Tarnowa. Dotychczas za jej pośrednictwem mogli kupować bilety: Kolei Mazowieckich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Śląskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, a także te dostępne na platformach Dworzec Online i ewhd.eu.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby uzyskać efekt synergii między odpowiedzią na potrzeby klientów, a generowaniem dodatkowych możliwości wzrostu dla partnerów biznesowych – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A. – Koleje Małopolskie są już piątym przewoźnikiem kolejowym i jednocześnie siódmym partnerem, włączając platformy Dworzec Online i ewhd.eu, oferującym przemieszczanie się na dłuższych dystansach. Konsekwentnie pracujemy też nad kolejnymi wdrożeniami – dodaje.

W przypadku Kolei Małopolskich warto zaznaczyć, że klienci mPay mają do wyboru wszystkie rodzaje biletów, tj.: 2-godzinne, 6-godzinne, zintegrowane na pociąg i komunikację miejską, jednorazowe
i miesięczne.

Wygodniej z multiwyszukiwarką połączeń mPay
Jednym z udogodnień dla podróżujących na dłuższych trasach jest multiwyszukiwarka połączeń mPay. Dzięki niej użytkownik dostaje informację na temat najbardziej optymalnych, zarówno pod względem czasowym, jak i kosztowym, opcji transportu kolejowego, autobusowego lub łączonego. Klienci mogą wybierać z oferty wszystkich przewoźników, z którymi aktualnie współpracuje mPay. Przez aplikację otrzymają rzetelną informację o godzinach odjazdu, wizualizację podroży na mapie oraz zakupią bilet – także na transport łączony, obejmujący kolej i autobusy.

*****

mPay S.A. to wiodący dostawca rozwiązań z obszaru płatności mobilnych. Od 2003 roku tworzy i rozwija innowacyjne instrumenty pozwalające na realizację szeroko pojętych transakcji finansowych. Flagowym produktem spółki jest aplikacja mPay, w której m.in.: zakupimy bilety komunikacyjne, uregulujemy należność za płatne parkowanie, doładujemy telefon, grę czy opłacimy dostęp do usług streamingowych. Spółka z sukcesami przekłada swoje bogate doświadczenie i wiedzę ekspercką na unikalne rozwiązania, czego przykładem jest m.in. pierwsza w Polsce platforma pożyczkowa w aplikacji mobilnej. Cały proces – od pozyskania propozycji równoznacznej z decyzją o przyznaniu finansowania, przez wypłatę środków, aż obsługę spłaty zobowiązania realizowany jest w systemie mPay. W aplikacji porównamy, a finalnie zakupimy, ubezpieczenia komunikacyjne i turystyczne. Wielofunkcyjne narzędzie jest dziś centrum zarządzania finansami osobistymi. Spółka jest koncesjonowanym agentem rozliczeniowym i posiada licencję KIP. mPay posiada uprawnienia do prowadzenia rachunków rozliczeniowych dla klientów i wydawania instrumentów płatniczych, w tym kart debetowych. Firma jest notowana na warszawskiej giełdzie (NewConnect).

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź