miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jedyny taki langosz w obrębie 100 km!

To oferuje Domino Bistro & Catering

2 2 297

Przybytków, w których można dobrze i smacznie zjeść na terenie Nowego Sącza nie brakuje, jednakże restauracja Domino Bistro & Catering, której siedziba mieści się przy ulicy Kościuszki 24 w Nowym Sączu, oferuje swoim klientom szeroką gamę apetycznych dań, których nie dostaną oni nigdzie indziej.

Biznes zrodzony z pasji
Pomysł na założenie firmy wziął się z fascynacji kuchnią węgierską właściciela Domino Bistro & Catering,  Wojciecha Ducha. Dlatego też dania z tego kraju stanowią specjalność zakładu. Właściciel wziął sobie do serca przysłowie „Polak Węgier – dwa bratanki…” i postanowił propagować specjały wspomnianego kraju w naszym regionie. Celem jaki mu przyświecał było poszerzenie doznań smakowych sądeczan poprzez urozmaicenie na ogół jednowymiarowej sądeckiej kuchni chociażby specjałami ze wspomnianych Węgier.

– Nasza firma ma opinię niezwykle solidnej oraz profesjonalnej. Udokumentowaliśmy wysoką jakość naszych potraw oraz usług kilkukrotnie zajmując pierwsze miejsce na Festiwalu Smaków w Miasteczku Galicyjskim. Pojawiamy się także na wszelakich imprezach o charakterze kulinarnym – podkreśla Wojciech Duch.

Unikalny, niepowtarzalny smak
Z racji tego, że specjalnością zakładu są dania węgierskie w postaci langosza lub bogracza , klienci firmy, którzy korzystają z jej usług, czy to formie cateringu (która jest priorytetową formą świadczenia usług przez Domino Bistro & Cathering), czy odwiedzając restaurację osobiście, mogą liczyć na wyjątkowe doznania smakowe. Oferowane dania wywodzą  się z najróżniejszych kuchni świata: wspomnianej węgierskiej, włoskiej, chińskiej, meksykańskiej i oczywiście polskiej. Potrawy z różnych rejonów globu są oferowane w ramach zestawów obiadowych. W obrębie naszego regionu tak bogate i unikatowe menu to prawdziwa rzadkość, a niektórych z proponowanych specjałów nie można zasmakować nigdzie indziej w promieniu 100 km!

Swoistym dowodem na wysoką jakość produktów, z których przyrządzane są potrawy jest fakt, iż firma Domino Bistro & Catering regularnie dostarcza posiłki do renomowanych placówek (szpitale, centra rehabilitacyjne, placówki oświatowe). Przy przyrządzaniu potraw zespół pracowników nie używa też mikrofalówek – wszystko jest przygotowywane na bieżąco, więc nie ma możliwości, aby straciło na świeżości.

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług cateringowych, więc oferta w tej materii jest niezwykle bogata. Catering dla firm i instytucji, osób prywatnych, imprez dziecięcych, a także zgodnie ze zdrowotnymi priorytetami firmy – catering dietetyczny.

Przez żołądek na zdrowie
Inną, niezwykle ważną pasją Wojciecha Ducha jest zdrowe odżywianie. Jako dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu, stara się on propagować Kuchnię Pięciu Przemian rodem z Chin, której podstawy opierają się na dostosowaniu nawyków żywieniowych klientów do pory roku oraz szerokości geograficznej. Podczas przygotowywania posiłków kluczową sprawą jest ich świeżość, gdyż odgrzewane dania tracą swoje wartości odżywcze. Wpływa to negatywnie na cały organizm, gdyż jeść można wartościowo, lub w sposób, który powoduje niedobór mikroelementów oraz innych kluczowych dla organizmu wartości odżywczych, co powoduje niewłaściwe działanie narządów wewnętrznych.

– Nie traktuję tematu dietetyki jako sposobu na utratę wagi, jest to dla mnie pewnego rodzaju system  zdrowego życia. Osoby zainteresowane taką formą odżywiania, mogą liczyć na dostosowanie posiłków do potrzeb swojego organizmu np. w przypadku leczenia jakiegoś schorzenia. Właściwe posiłki mają olbrzymie znaczenie w kwestii powrotu do zdrowia. Jestem przeciwnikiem liczenia kalorii, jedzenie powinno być dopasowane pod kątem dolegliwości  – zdradza kulisy swojej pracy, Wojciech Duch.

Łatwo więc wywnioskować, iż firma Domino Bistro & Catering to gwarancja najwyższej jakości, jeśli chodzi o poziom oferowanych usług. Świadczą o tym wysokie, ekologiczne standardy, jakimi kierują się jej pracownicy przygotowując posiłki dla swoich klientów. Dostępna, bogata gama potraw reprezentujących kuchnie całego świata też jest wartościową zachętą dla wszystkich pragnących spróbować czegoś nowego – poszerzyć swoje doznania smakowe. Wiele z potraw zawartych w menu jest unikatowych w skali naszego regionu i nie można ich spróbować w żadnym innym miejscu w okolicy. Warto więc, czy to wpaść osobiście, czy skorzystać z niezwykle bogatej oferty cateringowej proponowanej przez Domino Bistro & Catering, bo smacznie zjeść można w wielu miejscach ale smacznie i zdrowo tylko w punktach wyjątkowych o wysokiej kulturze żywieniowej, jakie z pewnością cechują firmę prowadzoną przez Wojciecha Ducha.

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Lucyna pisze

    Bogracz tej kuchni to ewenement w skali kraju – palce lizać!!!

  2. Marcin pisze

    Jedzenie niesmsczne, przewożone zimne. Nie polecam

Zostaw odpowiedź