miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Marzenia o własnym domu się spełniają. Zajrzyj na osiedle przy Długoszowskiego

0 5 340

Przy Długoszowskiego w Nowym Sączu powstaje właśnie prawdziwy raj dla dziesięciu rodzin, bo tyle domów liczyć sobie będzie nowe osiedle willowe w tym miejscu. DOMY MARZEŃ to nie tylko fantastyczna lokalizacja, ale przede wszystkim jakość, nowoczesność i funkcjonalność, które przekładać się będą na komfort i bezpieczeństwo lokatorów. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca grudnia bieżącego roku.

 

Czytaj również: 101. rocznica odzyskania niepodległości [Zdjęcia]

 

Marzymy o własnym domu, o ogrodzie, o miejscu, gdzie po pracy będziemy mogli naprawdę wypocząć. Część z nas jednak obawia się, że wiąże się to z koniecznością pogodzenia się korkami oraz długim, uciążliwym dojazdem. Otóż niekoniecznie. Odpowiedzią na wszystkie Wasze oczekiwania może być bowiem nowe osiedle willowe przy ul. Długoszowskiego w Nowym Sączu.

Powstaje tu właśnie sześć domów w zabudowie bliźniaczej i cztery w zabudowie szeregowej. Każdy z segmentów oddzielony jest od siebie ścianami o grubości 54 cm, zapewniającymi odpowiednią izolację termiczną i akustyczną.  

 

 

To kameralne i przytulne osiedle willowe wyposażone zostanie w drogi i oświetlenie. Powierzchnia użytkowa willi to ok. 130 metrów, co oznacza, że będą one przestronne, ale i ekonomiczne w utrzymaniu. O ekonomicznym i jednocześnie ekologicznym podejściu projektantów świadczy też to, że każdy z domów wyposażony będzie w kondensacyjny dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania.

Ściany zewnętrzne/konstrukcyjne wykonane są z bloczków ceramicznych typu POROTHERM o grubości 25 cm ocieplonych izolacją o grubości 15 cm ze styropianu grafitowego o bardzo dobrym współczynniku i z tynku akrylowego. Ściany wewnętrzne nośne wykonane również z POROTHERMU a ściany działowe z pustaków pianowych. Wewnątrz zastosowano tynki gipsowe gładkie.

 

 

Konstrukcja dachowa została ocieplona wełną mineralną o grubości 25 cm i pokryta blachodachówką kolorze grafitowym. Dodatkowo we wszystkich oknach zainstalowano energooszczędną stolarkę PCV trzyszybową. Okna są dźwiękoszczelne. Zamontowano także drzwi wejściowe: ocieplone oraz wygłuszone. W garażach – w każdym z 10 segmentów – zastosowano bramy firmy Hormann.

Więcej szczegółów technicznych znaleźć można pod adresem http://www.dommarzen-ns.pl/ Znajdziecie tu Państwo również wizualizację pomieszczeń i ich układ w poszczególnych segmentach.

Teraz słów kilka o lokalizacji. Jak już wspomnieliśmy, osiedle znajduje się przy ul. Długoszowskiego w niewielkiej odległości od szkoły, przystanków komunikacji miejskiej, skansenu i kościoła. Wystarczy 10 minut spaceru i już można korzystać z dobrodziejstw popularnego centrum handlowego. Kolejna ważna informacja – szczególnie dla rodzin z dziećmi – jest taka, że każdy segment ma swój własny wydzielony ogród, który można zagospodarować na potrzeby wypoczynku na świeżym powietrzu.

Brzmi fantastycznie, prawda? Więc teraz na pewno zapytacie: a ile to kosztuje? – Nasza atrakcyjna oferta cenowa sprawia, że posiadanie własnego domu z ogrodem nie musi pozostawać jedynie w strefie marzeń. Cena zakupu domu w zabudowie bliźniaczej nie odbiega bowiem znacząco od mieszkania na sprzedaż w Nowym Sączu a oferuje niebywale większy standard! – gwarantują inwestorzy, którzy zapewniają też wszechstronną pomoc w załatwieniu formalności tym, którzy chcieliby dokonać zakupy domu w odpowiadającym ich możliwościom systemie ratalnym.

Wszystkie informacje na temat DOMU MARZEŃ znajdziecie pod adresem http://www.dommarzen-ns.pl/ Bezpośredni kontakt do developera pod numerem 608 586 853 lub za pośrednictwem skrzynki o adresie biznespietryga@wp.pl

Tekst info.-prom.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź