miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Firma pożyczkowa godna zaufania z pożyczką bez bik

2 283

Pożyczanie pieniędzy jest formą znaną od wieków. Nikogo zatem nie dziwi, że proces związany z pozyskiwaniem dodatkowego wsparcia finansowego jest obecnie bardzo powszechny i popularny. Mimo coraz wyższych zarobków, nie zawsze masz możliwość bez dodatkowego wsparcia, pokonać trudności finansowe. Te zazwyczaj pojawią się w nieprzewidzianych sytuacjach życiowych. Wówczas z pomocą przychodzą instytucje pozabankowe, które są rozwiązaniem na natychmiastowe uzyskanie gotówki.

W przypadku zapotrzebowania na większą kwotę pieniędzy Twój wybór musi paść na bank, który po zaakceptowaniu Twojego wniosku udzieli Ci kredytu. Jednak pozyskanie go zajmuje znaczną ilość czasu. Konieczne jest spełnienie wielu wymogów formalnych, łącznie z przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji. Przede wszystkim, aby wnioskować o kredyt w banku musisz posiadać zdolność kredytową. Każdy bank będzie wymagał przedłożenia dokumentu z zakładu pracy o wysokości zarobków. Nie zawsze jest to w miarę proste do załatwienia, gdyż obecnie coraz częściej dokonujesz zmiany miejsca pracy, a ponadto masz różne formy zatrudnienia, które bank niekoniecznie akceptuje. Innym warunkiem do spełnienia w banku jest Twoja historia kredytowa tzw. BIK. Jeśli zdarzyło się, że miałeś kiedyś trudności ze spłatą zaciągniętej pożyczki, wówczas bank jak najbardziej może Twój wniosek odrzucić.

Z odpowiedzią na zapotrzebowanie pożyczenia niewielkiej gotówki przyszły instytucje pozabankowe. Warto zapoznać się z ofertami tychże firm, aby mieć świadomość, że niekoniecznie po wsparcie finansowe trzeba udać się do banku. Tym bardziej, jeśli wcześniej miałeś problemy przykładowo z BIK, lepiej wejdź na https://7chwilowki.pl/chwilowki-bez-bik i zobacz, kto bez problemu Ci pomoże.

Decydując się na wybór instytucji pozabankowej warto ją dokładnie przed podpisaniem umowy sprawdzić i zweryfikować. Obecnie firm udzielających pożyczki jest coraz więcej i czasami nietrudno paść ofiarą oszustwa. Najlepiej zdecydować się na wybór dobrze prosperującej na polskim rynku finansowym instytucji pozabankowej.

Podobnie jak różne są firmy, tak samo odmienne są ich oferty. Zasadniczo sposób pozyskania gotówki niewiele się różni, firmy działają w oparciu o podobne zasady. Istotne w tym wszystkim jest proponowane przez nie oprocentowanie pożyczki, opłaty za prowizję, czy inne dodatkowe koszty manipulacyjne. Przy sprawdzaniu oferty warto także zwrócić uwagę na proponowany okres spłaty zadłużenia i czy firma w swoim regulaminie nie zawarła klauzuli o dodatkowych kosztach w przypadku szybszej spłaty zadłużenia. Jeśli masz wątpliwości, co do proponowanych usług, wtedy na pewno warto zastanowić się nad wyborem innej firmy, bardziej bezpiecznej. Pożyczki krótkoterminowe mają to do siebie, że termin ich płatności to z reguły okres 30 dni. W szczególnych wypadkach może zostać na wniosek klienta przedłużony. Jeśli zatem jesteś pewien, że masz możliwości z terminowego wywiązania się z zobowiązań płatniczych, to taka szybka pożyczka będzie dobrym rozwiązaniem.

Wiele firm dla swoich nowych klientów szykuje przyjemne promocje, a do nich należy pierwsza pożyczka za 0 złotych. Oczywiście pożyczoną kwotę należy oddać w terminie, jednak takiej oferty nie znajdziesz w przypadku żadnego kredytu bankowego, zresztą wynika to z przepisów, które muszą stosować banki. Jeśli chcesz poznać dobre instytucje pozabankowe, to sprawdź branżowe portale takie jak 7chwilowki.pl.

Dużym ułatwieniem w pozyskiwaniu pożyczki w instytucji pozabankowej jest możliwość wnioskowania i otrzymania przyznanej kwoty drogą elektroniczną. Wszelkie formalności możesz załatwić nie wychodząc z domu, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku. Wypełniając formularz online wystarczy, że podasz kwotę, o którą wnioskujesz, swoje dane z dowodu osobistego, co jest potwierdzeniem ukończonych 18 lat i zapewnisz o zatrudnieniu i możliwości terminowej spłaty pożyczonej kwoty. Ważne jest, aby dane podane we wniosku były prawdziwe, gdyż przed otrzymaniem pieniędzy firma musi dokonać sprawdzenia Twoich danych osobowych w celu zabezpieczenia się przed czającymi się oszustami działającymi w Internecie. Jak widać ostrożność obowiązuje w przypadku nie tylko wtedy, kiedy jesteś pożyczkobiorcą, ale także dla instytucji udzielających pożyczek.

Mat. promocyjny

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Jas pisze

    Sprawdzona firma – Szybka Gotówka – ma dobrą darmową ofertę, do 6 tys na 65 dni, bez dodatkowych opłat i prowizji, jedynie że trzeba oddać w terminie

  2. Jacek pisze

    Jeśli dane były przekazane do firm pożyczkowych dobrym zwyczajem jest włączenie alertów BIK (za darmo), żeby wiedzieć czy ktoś nie wysyłał zapytań na nasze dane:
    http://falconario21.produktyfinansowe.pl/e/lead/1921/?source=lt

Zostaw odpowiedź