miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Spełniają marzenia w Nowym Sączu!

0 3 570

Na Sądeckim rynku usług turystycznych przy ulicy Zygmuntowskiej 15/2 pojawiło się nowe Biuro Podróży HITSPORT-TRAVEL, które pokochali mieszkańcy. Biuro zostało założone przez profesjonalistów, ludzi z powołaniem do spełnienia marzeń swoich klientów. Tak o sobie mówią i taka jest ich dewiza!

Prezes firmy Beata Pawłowska, w branży turystycznej pracuje od 19 roku życia. Po przejściu wszystkich szczebli awansu zawodowego od stażysty do dyrektora, postanowiła otworzyć własne Biuro Podróży, które będzie spełniać marzenia Sądeczan. Cechuje ją profesjonalizm, oraz dbałość o szczegóły. – To ludzie dają mi siłę, uwielbiam patrzeć na ich uśmiechnięte miny, oraz rozmarzone oczy po powrocie z wycieczek… jest w tym coś magicznego, co trudno opisać słowami. Cieszę się, że w jakimś stopniu to ja mogę przyczynić się do ich szczęścia – mówi.

Swoją pasją do turystyki stara się zarazić również młodzież w szkole, gdzie od kilku lat pracuje jako nauczyciel przedmiotów zawodowych. – Jeżeli chodzi o szkołę mogę śmiało powiedzieć, że to druga część życia która daje mi radość, nauczyciele z którymi współpracuję to wspaniali mądrzy ludzie, natomiast z młodzieżą uczymy się nawzajem … oni również bardzo dużo mnie nauczyli – dodaje Beata Pawłowska.

Współpracownik pani Beaty, Michał Słaboń natomiast to pasjonat turystyki aktywnej. Wcześniej prowadził biuro podróży HIT-SPORT, które obecnie prowadzi jego żona Agnieszka. Sport odgrywał bardzo dużą rolę w jego życiu, wyjazdy narciarskie, piesze wędrówki, czy rajdy samochodami terenowymi we wszystkich zakątkach Europy to są te rzeczy, które dają mu radość. – Tak jak moja wspólniczka największą siłę motywacyjną dają mi ludzie, to wyjątkowe uczucie kiedy można sprawić aby zapomnieli choć na chwilę o rutynie i codzienności. Nasze biuro daje coś czego nikt nie może odebrać… daje wspomnienia, radość, oraz spełnia marzenia. Każdy wyjazd który organizujemy jest dla nas wyjazdem najważniejszym. Stawiamy na bardzo wysoką jakość usług – mówi Pan Michał. Drugą pasją Michała Słabonia jest GOPR, gdzie od kliku lat działa. Na początku jako ochotnik, obecnie zawodowo.

Główną działalnością HITSPORT-TRAVEL jest organizacja wyjazdów grupowych, szkolnych, oraz dla osób indywidualnych. Obecnie w ich ofercie znajdziemy np. „Grecką Majówkę” w trakcie długiego weekendu majowego. Grecka Majówka to połączenie zwiedzania i plażowania. Czytając program tego wyjazdu dowiemy się np. że odbywa się ona bez nocnych przejazdów.

– Dbamy o to, żeby nasze imprezy nie były kojarzone z długo – godzinnymi przejazdami oraz zmęczeniem, czego przykładem jest Grecka Majówka, która odbywa się od 27.04-.05.05.2019, wyjeżdżamy na nią rano z Nowego Sącza, ale już około 21:00 będziemy w hotelu gdzie czekać na nas będzie ciepła obiadokolacja i nocleg. Tak samo w drodze powrotnej – mówią właściciele firmy. – Dodatkowo podczas tej wycieczki przejedziemy prawie całą Riwierę Olimpijską, będzie coś dla oka – piękne widoki, smaku – pyszna Grecka kuchnia i ducha – wieczór Grecki przy Zorbie w Atenach a to wszystko za jedyne 1885 zł za 9 dni – dodają.

Również wybierając się do Lwowa z tym biurem podróży będziemy mieć nocleg w hotelu w samym jego centrum – To duże ułatwienie dla naszych klientów, mogą wyjść i wrócić do hotelu kiedy chcą, nie są uzależnieni od autokaru. Tak jak wspomnieliśmy jakość usług jest dla nas najważniejsza. Koszt wycieczki do Lwowa to 290 zł za osobę, czy warto? Oczywiście, że z nami warto! Najbliższy wyjazd jest 23-24.03.2019 – mówi Beata Pawłowska. 

Biuro Podróży HIT SPORT TRAVEL jest również partnerem Travelplanet. Posiadają ofertę największych turoperatorów , oraz bazę najlepszych hoteli na wakacje marzeń.

Beata Pawłowska oraz Michał Słaboń to również wielkie serca… ich Biuro Podróży w ciągu kilku miesięcy działalności wsparło już wiele inicjatyw na rzecz osób potrzebujących, oraz dzielą się swoją miłością do podróży poprzez sponsoring.

– Tak jak wspomnieliśmy ludzie są dla nas najważniejsi , to dla nich jesteśmy i bez nich nie byłoby nas, będziemy się starać pomagać na każdym kroku – mówi Michał Słaboń. 

Więc czym jest biuro HITSPORT-TRAVEL? Zmienimy pytanie… KIM JEST BIURO PODRÓŻY HITSPORT-TRAVEL? Na to pytanie odpowiadają sami właściciele: PROFESJONALISTAMI, ludźmi z DOŚWIADCZENIEM, PRZYJACIÓŁMI. Na czym im zależy? – Mamy nadzieję, że pozwolicie nam uczestniczyć w spełnianiu Waszych marzeń… oraz pozwolicie nam się wykazać!

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź