miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Cyganowice: Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

0 1 364

W sobotę (1 czerwca) ok. godz. 16:30 w miejscowości Cyganowice w gminie Stary Sącz doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego trzy osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala.

 

Czytaj również: Barcice: Czołowe zderzenie samochodu osobowego z dostawczym [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, tj. Hyundai i Ford. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby. Wszystkie osoby były pod opieką załogi karetki Pogotowia Ratunkowego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu wahadłowo ruchem drogowym. Odłączono klem z uszkodzonych pojazdów. Zakręcono butlę z LPG. Samochody sprawdzono pod kątem ewentualnych wycieków płynów eksploatacyjnych, których nie stwierdzono. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Udrożniono jeden pas jezdni. Na miejscu pozostała Policja oraz OSP Stary Sącz w celu zabezpieczenia terenu i kierowania wahadłowo ruchem drogowym. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję, pojazdy zepchnięto na pobocze oraz udrożniono ruch drogowy w obu kierunkach – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Cyganowicach zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Stary Sącz oraz OSP Barcice. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie ponad półtorej godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź