miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czerwone Audi i Peugeot skasowane! Cztery osoby w pojazdach, w tym dziecko [Zdjęcia]

0 2 458

Wczoraj (23 listopada) około godziny 10.40 zastępy Państwowej Straży Pożarnej, OSP Kąclowa oraz OSP Grybów Biała zadysponowane zostały do działań w Kąclowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Peugeot i Audi. Samochodem podróżowało łącznie cztery osoby w tym dziecko. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości.

 

Czytaj również: Mamy nagranie niszczenia przystanku MPK! Kierowca autobusu w sytuacji bez wyjścia? [Nagranie]

 

Droga była zablokowana w obydwu kierunkach. Z samochodów nastąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu działań oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz dziecku. Odłączono klemy akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Częściowo zasypano wyciekłe płyny eksploatacyjne.

 

 

Osobę poszkodowaną przekazano przybyłej załodze Pogotowia Ratunkowego. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala. Pozostałe osoby zostały na miejscu zdarzenia. Zastępy z JRG nr 1 zostały zadysponowane do innego zdarzenia, a na miejscu pozostały zastępy z OSP. Po zakończeniu działań dochodzeniowych Policji samochód Peugeot przepchnięto na pobliskie pobocze. Przybyłe na miejsce lawety Pomocy drogowej zabrały uszkodzone pojazdy z miejsca zdarzenia. Usunięto pozostałości po kolizji na pobocze i doczyszczono drogę przy użyciu mioteł, łopat i sorbentu. Przywrócono ruch pojazdów w obydwu kierunkach. Na miejscu pozostał patrol Policji. Działania strażaków trwały  ponad trzy i pół godziny.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź