miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie Toyoty w szczerym polu. Ranny kierowca w szpitalu

0 1 082

Dzisiaj, 2 kwietnia o godzinie 9.49 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Przydonica oraz OSP Janczowa zadysponowane zostały do działań w Miłkowej (gm. Korzenna). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do wypadnięcia samochodu osobowego z jezdni w pole orne.

Czytaj również: Depresja coraz częstszym powodem absencji chorobowych. Do tego dołącza epidemia bólu pleców

– Samochód znajdował się na boku. W samochodzie podróżowała jedna osoba, która znajdowała się w pojeździe. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przygotowaniu możliwości ewakuacji poszkodowanej z samochodu, odpięciu zasilania elektrycznego w pojeździe oraz udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej. Po wydobyciu osoby z pojazdu przekazano ją załodze karetki Pogotowia ratunkowego – informuje PSP Nowy Sącz.

Z pojazdu nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. Zasypano sorbentem wycieki płynów eksploatacyjnych. Samochód postawiono na koła. Osoba poszkodowana zabrana została do szpitala. Na miejscu zdarzenia pozostała OSP Przydonica w celu zabezpieczenia pojazdu oraz policja prowadząca własne czynności.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź