miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Grybów: Samochód nagle wypadł z drogi, a następnie dachował! [ZDJĘCIA]

0 652

W piątek (7 grudnia) ok. godz. 7:46 w miejscowości Florynka w gminie Grybów samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Kierowa o własnych siłach wydostał się z pojazdu, którym podróżował i nie zgłaszał dolegliwości. Działania strażaków trwały godzinę.

 

Czytaj również: Gmina Grybów: Samochód wypadł z drogi! Kierująca została zabrana do szpitala

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do wypadnięcia z drogi i dachowania samochodu marki VW Golf. Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem jednostek Straży Pożarnej. Samochód znajdował się na jednym pasie. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeprowadzeniu wywiadu z kierowcą na temat odniesionych obrażeń. Nie zgłaszał on żadnych dolegliwości. Odłączono klemy akumulatora i zakręcono zawór na butli LPG. Po przybyciu na miejsce patrolu Policji pojazd zepchnięto na pobocze – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na drodze we Florynce zadysponowane zostały zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju oraz OSP Berest. Czynności prowadzone przez strażaków trwały godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź