miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejne pożary samochodów w regionie [Zdjęcia]

0 770

8 października sądeccy strażacy gasili dwa pożary samochodów osobowych. Do pierwszego zadysponowani zostali około godziny 15.48 do Nowego Sącza na ulicę Grodzką, a o godzinie 16.53 do kolejnego pożaru samochodu w Nawojowej na ulicę Zagórze.

 

Czytaj również: Cała polska w żółtej strefie! Wysyp nowych przypadków na Sądecczyźnie (10 NS, 29 powiat) [Raport 8.10.2020]

 

W Nawojowej po przyjeździe na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Citroen stał na środku drogi i objęty był w całości pożarem. Droga została zablokowana. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu piany ciężkiej na palący się samochód. Zastęp z OSP Nawojowa zapewnił zasilanie wodne. Po przygaszeniu pożaru dokonano otwarcia maski pojazdu przy pomocy łomu co pozwoliło przelać pianą komorę silnika. Po ugaszeniu pożaru sprawdzono pojazd w celu wyeliminowania zarzewi ognia. Na miejsce pożaru  dojechała pomoc drogowa  w celu usunięcia pojazdu z jezdni co pozwoliło udrożnić ruch w obu kierunkach. Działania strażaków trwały ponad półtorej godziny. Przyczyna pożaru jest nieustalona.

Na zdjęciach pożar samochodu w Nawojowej.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź