miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejny pożar osobówki! Samochód spłonął doszczętnie [Zdjęcia]

0 416

Do kolejnego pożaru samochodu osobowego w ostatnim czasie doszło w Posadowej Mogilskiej (gm. Korzenna). W akcji uczestniczyły 3 zastępu PSP i OSP. Niedawno informowaliśmy o pożarach samochodów tutaj – KLIK, tutaj – KLIK, tutaj – KLIK, tutaj – KLIK.

Dzisiaj, 12 czerwca około godziny 4.30 zastępy PSP w Nowym Sączu, OSP Mogilno oraz OSP Krużlowa Wyżna zadysponowane zostały do działań w Posadowej Mogilskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do pożaru samochodu osobowego Audi80, który znajdował się w blaszanym garażu.

 

 

Pożarem objęty był w całości samochód oraz garaż, który był zlokalizowany w odległości kilku metrów od budynku mieszkalnego. Pojazd zasilany był w LPG. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody na palący się garaż wraz z samochodem osobowym.

Po lokalizacji pożaru wyciągnięto samochód na zewnątrz przy pomocy wyciągarki samochodowej w celu jego dogaszenia. Sprawdzono kamerą termowizyjną wrak pojazdu, butlę LPG w którą był zasilany oraz garaż. Miejsca o podwyższonej temperaturze schłodzono. Dokonano rozbiórki nadpalonych elementów blaszanego garażu. Działania strażaków trwały godzinę. Przyczyna pożaru jest nieustalona.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź