miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejny pożar osobówki! W akcji strażacy [Zdjęcia]

Mała Wieś, ul. Starowiejska-pożar samochodu osobowego

0 567

Wczoraj, 6 października około godziny 10.30 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Małej Wsi (gm. Chełmiec). Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na terenie prywatnej posesji palił się samochód osobowy. Pożarem objęta była w całości komora silnika.

 

Czytaj również: Szkło, pleśń i martwe szkodniki w Buraczkach wiórki Lewiatan, 290 g! Wycofują partię ze sprzedaży, GIS ostrzega

 

Najbliższy budynek znajdował się w odległości około 5 metrów. Z pojazdu nie nastąpił wyciek płynów silnikowych. Żadna z osób nie odniosła widocznych obrażeń i nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się komorę silnika.

 

 

Usunięto uszkodzoną przednią szybę. Otwarto drzwi w pojeździe w celu oddymienia jego wnętrza. Sprawdzono za pomocą kamery termowizyjnej wnętrze pojazdu oraz komorę silnika pod kątem ewentualnych zarzewi ognia. Dokładnie przelano komorę silnika. Działania strażaków trwały pół godziny. Przyczyna pożaru jest nieustalona.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź