miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Łososina Dolna: Jeden z kierowców w szpitalu po zderzeniu samochodu osobowego z dostawczym!

0 543

W piątek (11 stycznia) ok. godz. 16:32 w miejscowości Łososina Dolna doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz dostawczego. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego kierowca BMW został poszkodowany i przetransportowany do szpitala.

 

Czytaj również: Gmina Gródek nad Dunajcem: Dziecko i dwie osoby dorosłe w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów; dostawczego marki Peugeot Partner oraz osobowego BMW serii 3. Pojazdem Peugeot podróżował kierowca, który nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Samochodem BMW podróżował natomiast kierowca i pasażer. Uszkodzone pojazdy znajdowały się na zatoce autobusowej, nie powodując utrudnień w ruchu drogowym. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Przybyła załoga karetki Pogotowia Ratunkowego zaopiekowała się kierowcą BMW, który uskarżał się na dolegliwości. Po przebadaniu wszystkich uczestników zdarzenia, jedna osoba zabrana została do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Łososinie Dolnej zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Łososina Dolna. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź