miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nawojowa: Wypadek dwóch osobówek, kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

Kolejny wypadek na DK 75

0 1 014

Wczoraj (15 lutego) około godz. 21:30 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych. Z jednego z pojazdów kierowca uciekł. Odnalazł go dopiero drugi patrol Policji.

Czytaj również: Wypadek na Piłsudskiego z udziałem niemowlęcia – KLIK

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze krajowej nr 75 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Samochody były oddalone od siebie o około 200 m. Jeden z samochodów znajdował się na poboczu drogi w kierunku Krynicy – Zdrój i podróżowało nim dwie osoby, które nie uskarżało się na żadne dolegliwości – informuje PSP w Nowym Sączu. – Drugi z pojazdów zawisł na barierze energochłonnej, podróżował nim sam kierujący, którego nie było na miejscu zdarzenia. Na miejsce przybyła Policja. 

Działania zastępu straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem od akumulatora w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Zastęp na prośbę Policji miał udać się w celu przeszukania przyległego terenu jednak kierujący został odnaleziony przez drugi patrol Policji. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź