miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Kraksa z udziałem trzech osobówek na Alejach Piłsudskiego! [ZDJĘCIA]

0 482

Wczoraj (13 listopada) około godz. 16:32 na Alejach Piłsudskiego w pobliżu McDonalda zderzyły się trzy samochody osobowe! W pojazdach znajdowało się 5 osób, w tym jedna została poszkodowana. Na szczęście jej stan nie zagrażał życiu!

 

Czytaj również: Kolejny wypadek na Rondzie Solidarności w Nowym Sączu! Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

 

Na Alejach Piłsudskiego na wysokości McDonalda zderzyły się trzy osobówki. Kia znajdowała się częściowo na jezdni, oparta na znaku drogowym znajdującym się na pasie zieleni. Honda oraz Volkswagen blokowały jeden pas ruchu. W pojazdach znajdowało się 5 osób. Jedna znalazła się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Jej stan jednak nie zagrażał życiu, dlatego nie było potrzeby zabrania jej do szpitala.

 

 

Działania Straży polegały na zabezpieczeniu terenu działań, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Kolejne działania polegały na przekazaniu poszkodowanej pod opiekę załogi karetki Pogotowia Ratunkowego, zakręceniu zaworu na butli z LPG w samochodzie Honda oraz odłączeniu klem akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Pasażerka Volkswagena po przebadaniu przez załogę karetki pozostała na miejscu zdarzenia. Za zgodą Policji zepchnięto uszkodzoną Hondę i Volkswagena na pas zieleni. Kierujący KIA zjechał samodzielnie na pas zieleni. Ruch przywrócono dwoma pasami – relacjonuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na Al. Piłsudskiego zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu.

 

 

Opr.: Klaudia Celusta
Źródło i fot.: KM PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź