miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Zwłoki mężczyzny w szalecie miejskim przy ul. Bulwar Narwiku!

0 1 995

W czwartek (11 października) ok. godz. 20:40 w pustostanie przy ul. Bulwar Narwiku w Nowym Sączu policjanci z Komendy Miejskiej Policji odnaleźli ciało mężczyzny. Znajdowało się ono w zbiorniku szaletu. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn śmierci 61-latka.

 

Czytaj również: Rożnów: Jedna osoba zmarła, a dwie przebywają w szpitalu w wyniku zderzenia trzech samochodów [ZDJĘCIA]

 

– 11 października ok. godz. 20:40 policjanci sądeckiej komendy pieszo patrolowali rejon ul. Bulwar Narwiku. W ramach cyklicznego sprawdzenia miejsc gromadzenia się osób bezdomnych i nietrzeźwych, udali się również do pustostanów, znajdujących się w pobliżu zatoki autobusowej. W jednym z nich, w otworze podłogi częściowo wypełnionym wodą, znajdował się mężczyzna, który nie dawał oznak życia – powiedziała asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Obecnie wyjaśniane są okoliczności i przyczyny śmierci 61-latka, jednak wstępnie wykluczono już udział innych osób w tym zdarzeniu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

– Strażacy wyciągnęli zwłoki mężczyzny ze zbiornika, który znajdował się na głębokości czterech metrów. Ciało znajdowało się w dawnym szalecie miejskim przy ul. Bulwar Narwiku – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Na ul. Bulwar Narwiku pojawiła się również karetka Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego.

Agnieszka Michalik
Fot.: KPP Wolsztyn (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź