miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku w Obidzy! [UDOSTĘPNIJ]

0 1 246

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu poszukują świadków wypadku, do którego doszło w niedzielę (24 marca) w miejscowości Obidza w gminie Łącko. Samochód osobowy wypadł z drogi i znalazł się w potoku, a w wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

 

Czytaj również: Chciał wyłudzić ponad 10 tys. zł „na funkcjonariusza CBŚP”

 

– W dniu 24 marca ok. godz. 21:30 kierujący samochodem marki Suzuki na łuku drogi zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w barierę energochłonną, a następnie spadł z przydrożnej skarpy do potoku. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zmarł. W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się do ewentualnych świadków tego wypadku drogowego lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na jego temat. Każda informacja w tej sprawie jest cenna i może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia – apeluje Aneta Izworska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na wszelkie informacje policjanci czekają pod numerami telefonów: 997/112 (całodobowo) lub 18 442 42 64 (w godz. od 7:30 do 15:30).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: KMP NS
Fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź