miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Poważny wypadek w gminie Korzenna! 5-osobowa rodzina trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

0 2 232

Dzisiaj (25 listopada) około godziny 9:10 w Trzycierzu (gmina Korzenna), doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym ucierpiało pięć osób, w tym troje dzieci. Jedno z nich zostało ciężko ranne.

 

Czytaj również: Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Kadczy! [ZDJĘCIA]

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy Audi A8 zjechał z drogi i znajdował się na boku w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowało 5 osób w tym dwie osoby dorosłe oraz trójka nastolatków. W chwili przybycia wszyscy znajdowali się poza samochodem. Najciężej ranne i nieprzytomne z zachowanymi funkcjami życiowymi było jedno dziecko, które zostało wyciągnięte z samochodu przez ojca i przekazane załodze karetki Pogotowia ratunkowego. Dwójka dzieci z obrażeniami znajdowała się w samochodzie, który najechał na zdarzenie. Jedna osoba dorosła również została poszkodowana. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe, kierowaniu ruchem, neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu z jezdni pozostałości po kolizji – relacjonuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Wszystkie osoby podróżujące samochodem zostały zabrane na badania do szpitala. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja. Działania strażaków trwały godzinę.

 

Opr. Marek Jaśkiewicz
Źródło i fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź