miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Prawie 200 g narkotyków wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych u 33-latka. Posiedzi 10 lat?

0 922

Blisko 174 gramy środków odurzających zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. 33-letni właściciel, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

 

Czytaj również: Nowe druhny i druhowie gotowi ratować życie! „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”

 

Policjanci zajmujący się w sądeckiej komendzie zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 33-letni mieszkaniec Nowego Sącza może posiadać środki odurzające. Do zatrzymania mężczyzny doszło 13 października br., w Nowym Sączu w rejonie jego miejsca zamieszkania. W trakcie przeszukania mieszkania sądeczanina, policjanci znaleźli marihuanę, o łącznej wadze blisko 174 gramów. Ponadto, zabezpieczyli również przedmioty, które mogły służyć do porcjowania i rozdrabniania narkotyków. 33-latek trafił do policyjnej celi.

 

 

15 października br. mężczyzna został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu zastosował wobec 33-latka również środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu opuszczania kraju.

źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź